Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi ideig használtok egy...

Mennyi ideig használtok egy szempillaspirált?

Figyelt kérdés

Most néztem egy videót amiben a sminkes azt mondta hogy egy szempillaspirál 3 hónapig jó!

[link] (legalul van a videó és olyan 1 perc 50 körül kezd róla beszélni)

Én egy spirált akár 6-7 hónapig használok pedig nekem csak 2 szempillaspirálom van, és akinek van 50 db az 3 hónaponta cseréli mind az 50 et?


Nektek erről mi a véleményetek?



2013. ápr. 4. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ameddig el nem fogy.Szerintem ez hülyeség.Mi baja lesz a szempilládnak ha "lejártat" kensz rá? Semmi. Ha belemegy a szemedbe ugyanúgy rossz akár lejárt akár nem.
2013. ápr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
rá van írva, hogy 3 hónap vagy 6 hónap a szavatossága felbontástól számítva. Pl. Avonos nekem 3 hónapos, Maybelline 6 hós. Ezért nem is érdemes nagyon feltankolni többfélét. Bár gondolom ezt napi használatra értik, aki félévente 2* keni ki a szemét, az ne dobja el utána.
2013. ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
biztos megváltozik az összetétele vagy az állaga, mindenesetre én addig használom, amíg el nem fogy.
2013. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az összes spirálomra 6 hónap van írva. Én nem szoktam ezzel foglalkozni, mert a jobb fajta spiráloknak semmi baja nem lesz ennyi idő után. A 6 hónap egyébként sem azt jelenti, hogy azután megromlik a spirál, vagy beteg leszel tőle, hanem azt, hogy addig kifogástalanul megőrzi az eredeti minőségét. Szokták mondani, hogy elszaporodnak benne a bacik, azért kell kidobni. Egy púderben, szemhéjpúderben, ami elvileg 2 évig jó, abban nem szaporodnak el? Meg ha csak te használod, és nem osztod meg másokkal, akkor amúgy sem lehet gond. Most is van olyan Max Factor spirálom, amit több mint másfél éve vettem. Igaz nem napi szinten használtam, de csak most kezd elfogyni, és semmi baja sincs. El fogom használni. Ha viszont valamilyen sminkterméknek megváltozik az állaga, vagy fura szaga lesz, akkor azonnal kidobom. Már voltam úgy, hogy Miss Sport szemceruza meg Essence zselés tus (pedig nem is volt régi) megromlott, büdös lett. Rögtön kidobtam.

Szerintem ezt a spirálokról csak azért terjesztik, hogy minél gyakrabban vegyél újat.

(Ezt nem tudtam, hogy az Avonra 3 hónap van írva. o_O Régen nekem is volt, és az tényleg 3-4 hónap után használhatatlan lett, mert elkezdett morzsolódni meg beszáradni. Azóta nem is veszek Avonosat.)

2013. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is hasonló képen gondolkodom! Csak nagyon meglepődtem mikor mondta a videóban hogy 3 hónapig használjuk még ha márka is. :)
2013. ápr. 4. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!