Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót vegyek amit...

Milyen alapozót vegyek amit tartós és szép sima lesz tőle az arcbőröm?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan alapozót venni, ami olyasmi mint amit a sztárok használnak. Szép sima a bőrük, olyan mint a babapopsi. Viszont nem szeretnék több ezer forintért vásárolni. Esetleg valaki tud ilyen alapozót?

2013. ápr. 29. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Bourjois, 4000 ft körül van, de ez kb fél évig elég szóval nem tartom drágának. Ecsettel használva tökéletes eredményt ad, építhető. Az olcsóbbak közt is van jó persze, pl. Manhattan 2000 ft körül, de az nincs olyan jó, és sokkal gyorsabban fogy mert több kell belőle a normális fedéshez, így mégsem mondható olcsóbbnak.
2013. ápr. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát az igazából professzionális alapozó, amit nem használnak mindennap :D Egyébként én a Maybelline Affinitone-t tudom ajánlani nyugodt szívvel, csak 2000 ft, bőrhöz illeszkedő, könnyed, természetes hatású, fedése pedig király! Csak sajna nincs benne fényvédő.
2013. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olcsón szerintem nem fogsz ilyet találni. A habállagúak (pl. Catrice) nagyon jól fednek, de sajnos nem valami tartósak. Amit nagyon jó, a Max Factor Facefinity, de az meg elég drága.
2013. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!