Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok olyan házilag egyszerűe...

Tudtok olyan házilag egyszerűen elkészíthető arcpakolásokat amiket ti már esetleg kipróbáltatok és jónak, hatásosnak gondoltok?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy egyszerűen elkészíthető legyen mert nem akarok ilyen mandulareszelékekkel bajlódni.:D Sokat olvastam a neten de nem tudom melyik a leghatásosabb.Olyasmi kéne ami jó bőrélénkítésre, fáradt bőrre.

2013. febr. 18. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az élesztő+méz kombó jött be.
2013. febr. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és azt milyen arányban vagy hogy, hány percig?
2013. febr. 19. 18:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából én ezt szemre szoktam mérni, egy negyed kockányi élesztő elég általában egy alkalomra. Ezt belemorzsolom egy tálba, és csöpögtetek rá egy kevés mézet, majd az ujjammal elkeverem. Az a lényeg, hogy ne legyen túl híg, mert akkor lefolyik az arcodról, tehát lassan adagold a mézet, hogy tudd szabályozni az állagát.


Felkenem, és addig hagyom fent, amíg teljesen megszárad az arcomon, de legalább 20 percig.

2013. febr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!