Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök piercinget szeretnék...

Köldök piercinget szeretnék szúrni magamnak. Mire vigyázzak? Mivel és hogyan?

Figyelt kérdés
ne kövezzetek meg, az isten háta mögött lakom, 60 kilóméteres körzetben sehol egy szalon vagy akármi.
2013. ápr. 29. 18:06
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] itt a hasam. húzós lenne ilyen köldökben? furcsának találom.:S
2013. ápr. 29. 18:06
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez pont olyan amit nem kéne magadnak, mert ha elrontod, ami valószínű, akkor ronda nyoma fog maradni. Meg a kép alapján nincs is egy szép lapos hasad amire fel kéne hívni a figyelmet, szóval előbb inkább ezen kéne ügyködnöd. Szerintem.
2013. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem tetszeni fog és kész . :)
2013. ápr. 29. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni megcsinálni magadnak. Rutin kell és lélekjelenlét, hogy biztos kézzel meg tudd csinálni. Nekem ez a szakmám, és magamnak még így is nehéz volt, pedig nekem még eszközeim is vannak hozzá. Nem értesz hozzá, nem tudod milyen mélységben kell szúrni, ha túl mély lesz az is baj, ha nem, az is. Inkább utazz be a legközelebbi nagyobb városba, ahol van tisztességes tetoválószalon, de ezt magadnak csak elronthatod.
2013. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

60km nem távolság! Keresd meg a közlekedés szempontjából legkényelmesebben elérhető szalont, és kérj időpontot telefonon vagy e-mailen. Így biztosíthatod, hogy ne menj potyára.

Azt is beszéld meg előre, mennyibe fog kerülni, milyen kezelőszert vegyél (ha már a városban vagy meg tudod oldani), és hogy adnak-e ékszert vagy neked kell vinni (azért adnak általában, de kérdezz rá mindenre).


Amúgy a kép alapján, mármint a hátteret elnézve, nagyon szép hely ez az "Isten háta mögött" :))

2013. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!