Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Korhoz van kötve a piercing...

Korhoz van kötve a piercing lövetés/szúratás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15/L vagyok,és szeretnék a közeljövőben egy industrial piercinget. Szülői engedély kell hozzá? Pluszkérdés: mennyibe kerül kb. ha lövetni akarom?

Előre is köszi a választ!


2009. szept. 27. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia én 14 évesen szúrattam köldök piercinget és az első piercingnél muszáj ,hogy szülői engedélyed legyen sőőt ahol én szúrattam oda még anyának is velem kellett jönnie és aláírnia egy papírt ,hogy engedélyezte(a későbbi bírósági perlést meg ilyeneket elkerülni)szóval igen 18 év alatt sajnos kell ha csak nincs ismerősöd aki a szakmában van
2009. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:)
2009. szept. 27. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Nembiztos h fülbe kell szülői. Mondjuk ehhez nem tudom de korhoz nincs kötve..! gondolj csak bele a kisbabáknak is kiszúrják a fülüket!
2009. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én szalonban csináltattam köldökbe, és nem kérték, pedig 15 voltam.

szerintem ez változó!

2009. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20.54 vagyok

szóval nemtudom miért azt írtam, hogy "nem kérték" :D

de csak annyit kérdeztek, hogy megengedték-e a szüleim, és nem kértek semmilyen papírt...

2009. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) úgy tűnik kénytelen leszek végigérdeklődni a szalonokban xD de végülis ez is fülbevaló csak porcban van:D (remélem nem kell szülői engedély *_*)
2009. szept. 27. 21:03
 7/8 anonim ***** válasza:

amúgy ahhoz sztem, csak nem kell :)

de nálunk, Komlón még az ékszerésznél is lőnek oda porcba.....

és ott még sokkal olcsóbb is, szóval lehet nálatok is van olyan hely...

2009. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia az első válaszoló vagyok szóval a fülhöz nemkell ,mert a jobb fülembe 3+ lyuk van de szerintem beszéld meg szüleiddel előtte nehogy utánna legyen családi vita belőle, mert az kellemetlen
2009. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!