Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tényleg erősíti a körmöt a...

Tényleg erősíti a körmöt a zselés műköröm?

Figyelt kérdés

45 éves vagyok,gyengék,és töredeznek a körmeim.Ápolónő vagyok, sokat mosom a kezem,és gumikesztyűt viselek.

Érdemes zselés műkörmöt csináltatnom?

Lakkozni ritkán szoktam, mert gyorsan lepattogzik,és nincs kedvem ,időm vele bajlódni...


2013. ápr. 30. 08:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
A műköröm, legyen az bármilyen inkább csak gyengitik a saját körmöt.
2013. ápr. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Talán a zselé annyiban segít, hogy alapból a tip és a zselé miatt erősebb lesz, nem fog töredezni. De ha elkezdi az ember, akkor nem igazán lehet abbahagyni,mert utána nagyon vékony lesz egy ideig a köröm.
2013. ápr. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
A zselés köröm jobban tönkreteszi a körmöt, mint a porcelán, bár mindegyik gyengíti. Hidd el, egy rövid köröm szolíd körömlakkal kilakkozva sokkal esztétikusabb, mint a műkörmök. A műköröm csak 1 hétig szép, aztán elkezd lenőni és baromi ronda. Nekem is volt, egy hét után már zavart a lenövés, hetente meg elég idő és pénzigényes újakat rakatni.
2013. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. ápr. 30. 12:12
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

Na, akkor kedves kérdező, felejtsd el, amit az első három írt!


a műköröm, akár zselés, akár porcelán először is, nem teszi tönkre a körmöt, nem lesz tőle vékonyabb, csak ha a körmös szétreszeli.


Ha az egy hetes lenövés már csúnya, ott nagy gondok voltak a körmössel. Egy jól megcsinált műköröm még 4 hét után is szép, és hordható, igaz, ott már látszik a lenövés, viszont az sem csúnya.


úgyhogy ha találsz egy jó körmöst, bátran csináltasd meg vele, mert valóban jobban fogja bírni a körmöd a mindennapi strapát.

Ez egy 3 és fél hetes lenövés:

[link]


Ez meg egy 4 hetes, előtte-utána képpel:

[link]

2013. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Na kedes előző, pont erről beszéltem. Nekem is ilyen volt a 3-4 hetes lenövés és szerintem több, mint igénytelen, undorító.
2013. ápr. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen tönkre tette a körmömet a zselés műköröm. Ráadásul a 4. napon már "levegős" lett, de ezt nem csak én tapasztaltam már. Emellett egy rakás pénzbe kerül.
2013. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te még nem láttál undorító lenövést....
2013. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Nekem már ez a lenövés is undorító meg igénytelen. Az én munkahelyemen biztos nem tűrnék el, ha ilyen lenövéssel foglalkoznék az ügyféllel.
2013. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Akkor a te munkahelyed az egyetlen. Van orvos, ügyvéd, sima irodista, vegyész, tv-s műsorvezető, meg még az élet egy csomó területén dolgozó vendégem. Csodálatos módon évek óta nem tűnt fel senkinek, hogy le van nőve a körmük, elviselik a munkahelyen. Te biztos valami ultraelit helyen gályázol... Tuti. :D
2013. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!