Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz az, hogy a műköröm...

Igaz az, hogy a műköröm erősíti a körmöt, vagy pont, hogy tönkreteszi?

Figyelt kérdés

nagyon töredező körmöm van, de már tényleg a legsúlyosabb fajta, és egy szerűen undorító, bármit csinálok vele, bárhogy rejtegetem körömlakkal, polírozás, stb nem lesz szebb. persze, használok körömerősítőt...

most azt hallottam, hogy a műköröm mmiatt a saját körmömet nem érik a káros hatások és alatta megerősödik. igaz???


2008. ápr. 25. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Körömtől függ. Ha már most ennyire rossz nálad a helyzet, akkor valószínű csak rosszabb lesz, ha leszeded a műkörmöt. Mert alatta a sajátod nagyon elvékonyodik.
2008. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy először papírvékony lesz, mikor leszedik a műkörmöt olyan minmtha az ujjaid végén nem lenne köröm, de utána kezd erősödni. De az is segít ha nem vágod hanem viszzareszeled a körmöket, ha minden héten 1x-2x visszareszeled ez is erősíti.

De szerintem a műkörmökkel nem veszítesz semmit ha felrakatod.

2008. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én évekig hordtam műkörmöket és egy dekát sem erősödtek a körmeim, hanem csúnyán tönkrementek. Sok időbe telt, mire mindenféle vitaminos dologgal helyrehoztam. Nagyon szép, nőies és elegáns viselet, tehát megéri megcsináltatni, viszont ha lekerül majd végleg, akkor lesz egy kis rinya.:)
2008. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmit sem változott a műköröm alatt az igazi körmöm- nem lett jobb, de nem is tette tönkre. Három évig volt műkörmöm, aztán egy háromhónapos időszak, amikor nem, de alig vártam, hogy megint megcsináltassam! Ha lesz időd manikűröshöz járni, akkor csináltasd meg nyugodtan, biztos jobb lesz, mint így szenvedni vele!
2008. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon gyengek voltak utana a kormeim.
2008. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha rendszeresen akarod hardani az igazán nem olcsó, ha van rá pénzed nyugodtan. Én egyszer akartam csináltatni, de a műkörmös lebeszélt róla, mert azt mondta hogy tönkretenné a körmeimet, egyébként is vékonyak és töredeznek, szóval ezt egy "szakember" mondta, hogy tönkreteszi.
2008. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hüm.. köszi a válszokat, bár most sem tudom, hogy döntsek:)
2008. ápr. 28. 18:51
 8/11 anonim ***** válasza:

10 év után levettem a műkörmöket, és most olyan a körmöm mintha még mindig mű lenne. az olló nem is vágja. szerintem erősödik a folytonos reszeléstől meg ápolástól.



egyébként ha műkörmöt akarsz nem mindegy hogy alatta milyen a köröm?

2008. jún. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
csak azért akarok műkörömt, mert úgy hallottam, hogy erősödik tőle a körmöm:D szóval csak a saját körmöm érdekel:D
2008. jún. 20. 15:58
 10/11 anonim válasza:

Szia!


Köröm erősítésre ajánlom a japán manikűrt!

2008. dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!