Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Minden műkörmös csinál gél...

Minden műkörmös csinál gél lakkozást? És ő tud mutatni nekem mintákat, ha elképzelés nélkül megyek körmöt csináltatni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 17:42
 1/2 anonim válasza:
Szia. Nem minden műkörmös csinál gél lakkozást. Szerintem járj utána. Mondjuk manapság nagyon elterjedt lett, de így sem csinálja mindenki. Van akinek vannak mintái, de én pl. úgy is dolgozom, hogy ha hoznak a vendégeim képet vagy ha nincs mintám, akkor elképzelés szerint ..... de minden esetben megbeszélem vele mielőtt neki látnék dolgozni :-)
2013. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ilent válasza:

Melyik megyében laksz? Ha Budakeszin vagy a közelében, őt ajánlom neked (bár messzebbről is jönnek hozzá, úgy tudom, de azért én személy szerint nem szeretek annyit utazgatni, bár valaki képes 3 órát is elautózni, hogy ő csinálja meg a körmét... érdekes, de tényleg szép körmöket csinál, szóval megértem :) ) : [link]

Ő csilál gél lakkozást, és nagyon kreatív, szóval úgy is szépet tud készíteni, ha nincs eleve elképzelésed. Írhatsz neki Facebookon üzeneted, vagy a face-es oldalán megtalálod az email címét és a telefonszámát, szóval más elérhetőségeket is igénybe vehetsz.

Remélem segítettem. :)

2013. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!