Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy zajlik egy műköröm...

Hogy zajlik egy műköröm készítés a műkörmösnél?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek először, és nem tudom hogy megy ez. Még azt sem tudom, hogy milyet szeretnék. Ő mutat nekem körmöket, vagy nekem konkrét elképzeléssel kellene mennem? Minden manikűrös csinál gél lakkozást?

2013. ápr. 30. 21:17
 1/4 A kérdező kommentje:
és le kell vágni előtte? vagy ha kicsit hosszabb, úgyis meg tudja csinálni?
2013. ápr. 30. 21:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Odamész, leülsz, és a körmösöd csinálja a dolgát. Ne csinálj semmit a körmöddel, max a piszkot tisztítsd ki alóla. A körmösöd majd formázza, ahogy kell. Péntekig bőven van időd eldönteni, milliónyi kép van fent neten. A körmösöd weboldalát is bogarászhatod, ott látod, hogy miket szokott/tud csinálni, így már lesz viszonyítási alapod. Valószínű, h lesznek nála minták, amit addig tudsz majd nézni. Vagy pedig elmondod neki, hogy nagyjából mit szeretnél, és csinál egyik körmödre mintát, és eldöntöd tetszik-e. Ha jó a körmösöd, akkor ő fog javasolni neked méretet és formát, majd közösen megegyeztek. Majd a végén fizetsz és távozol (sokan már ilyenkor adnak másik időpontot, ha nagyon be vannak táblázva).
2013. ápr. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és gél lakkozást mindegyik csinál?
2013. máj. 1. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában igen, de kérdezd meg előtte, az a biztos.
2013. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!