Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik a vélemények a manhattan...

Mik a vélemények a manhattan 2in1 alapozó/púderéről?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett, mert antibakteriális és ilyet keresek, meg van hogy jobb lenne alapozót használnom, máskor meg elég a púder. Még sose használtam ilyenfélét, mik a tapasztalatok? Alapozóként használva nem fogy el túl hamar?
2009. szept. 29. 06:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkàbb javasolnàm az Eveline alapozot! Hasznàltam a manhattant is, de szàmomra nehéz volt szépen felvinni és elkenni, meg mivel allergiàs is vagyok sok krémre, a manhattan is kihozta belölem! :) Az Evelinet màr több mint egy két hasznàlom, semmi bajom töle és az is van antibakteriàlisban, gyogynövény boltban szoktam venni, de màr ott vannak a termékeik a Roosmannban is, bàr alapozot még nem figyeltem van e! :)
2009. szept. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem az előző alapozóm ilyen volt,és nagyon bejött :)

Elég zsíros és pattanásos az arcom...de ez szépen lefedte,és hosszan tartó is...mondjuk szebb nem lett tőle a bőröm,de rosszabb se :)én nagyon meg voltam vele elégedve

2011. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!