Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Porcelán köröm készítése...

Porcelán köröm készítése otthon milyen lépésekből áll?

Figyelt kérdés

egyszerű, hegyes, hosszu franciát szeretnék MAGAMNAK csinálni.


ezt a készletetem rendelem meg:

[link]


ezen kívül mikre van szükségem? segítsetek, full tapasztalatlan vagyok!


2009. szept. 30. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni, de ez irtó kevés! Ugyanazok a dolgok kellenek hozzá, mint a műkörmösnél. Te eddig csak 3 féle porcelánport, likvidet és sablont rendeltél, ha jól látom. Ehhez kellene még: ecsetmosó, ecset, zsírtalanító, fertőtlenítő, több reszelő, körömágy ápoló, UV lámpa, rengeteg lakk stb + rettentő jó kézügyesség! Ez csak egy próba készlet és elég olcsón, mire beszereznéd az összes hozzávalót, minimum 20000-t rá kellene még költened.
2009. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó ez a próba készlet én is ezzel kezdtem a "gyakorlást" mostmár több mint egy év után elég jó körmös lettem, persze nem ennyi cuccal dolgozom xD

a minimum ami szükséges egy sima hegyes köröm elkészítéséhez: fehér porcelán por,rószaszín(vagy átlátszó) por, buffer,előkészítő folyadék, tip vagy sablon(inkább a tipet ajánlom elsőnek, a sablonnál sokat kell gyakorolni) és a slower port rendeld meg nekem is az vált be gyakorlásnak! és ne szagtalan legyen a szett hanem szagos liquides mert az UV lámpa nélkül is megköt! Ja és a minimum 6-os méretű porcelán ecsetet elne felejtsd! :) SOk sikert!

2010. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok itt egy link melyiket vedd meg:

[link]

ebben benne van az ultra fehér körömvégre, körömágyszínű rózsaszín illetve egy csillámos rózsaszín ráadásként amivel mondjuk még a porcelán virágokat is tudod gyakorolgatni! :)

2010. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

te is haználtad már?:) amugy mi kell még?

itt nincs kiszállítási díj?:OO am megtudom majd csinálni magamnak?

2010. márc. 18. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:
van kiszállási díj 1500ft egységesen, minimum 2000ft értékben lehet rendelni csak.
2010. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

hát nincs túlzottan sok minden ebben a csomagban

kellene még több féle reszelő egy ecset egy tapadás segítő folyadék egy gombaölő folyadék és nem valami olcsó mulatság

2013. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!