Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik boltban lehet szemöldök...

Melyik boltban lehet szemöldökceruzát kapni?

Figyelt kérdés
Régen vettem egy essence-s szemöldökceruzát, csak sajnos most elfogyott. Elmentem a rossmannba, de egyik sminkmárkánál sem találtam semmilyet. Melyik boltba/márkánál nézzek szét? A dmben sem találtam :(

2013. máj. 13. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában mindkét helyen szokott lenni. De megnézheted még a Müllerben is, ha van a lakóhelyeden vagy ahhoz közel. Szerintem menj vissza hátha van már.
2013. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is DM-ben és Rossmannban szoktam venni. Lehet csak épp elfogyott.
2013. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
DM-ben tuti. Manhattan szemceruza nekem bevált nagyon. De más márkáktól is láttam ott, tegnap voltam.
2013. máj. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na ez érdekes, akkor biztos nagyon vak vagyok, mert én fél éve keresem :D köszönöm!
2013. máj. 13. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában a szemöldökcerúzáknak a kupakján van "fésű" onnan ismered meg. Biztos lehet kapni, énis néha elnézem, aztán feltűnik a kupakján a "fésű" és megvaaan.:)
2013. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a húsboltban.
2013. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Találtam egyet nagy nehezen :D az összes rosssmannt bejartam a városban :D volt fésűs is mert olyanom volt régebben, de egy simát találtam, ami hosszabb, így tovább elég lesz mejd :) NYC-t vettem egyébként
2013. máj. 16. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!