Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hordanátok/hordotok olyan...

Hordanátok/hordotok olyan ékszert, amit olyan embertől kaptatok, akivel már nem vagytok beszélő viszonyban?

Figyelt kérdés
Főleg exbarátra gondolok, de lehet bárki más, rokon, legjobb barát stb.
2013. máj. 13. 23:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és természetesen jegygyűrű nem számít, az evidens, hogy nem hordjuk, ha szakítottunk.
2013. máj. 13. 23:21
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem volt még rá példa de ha tényleg szép,tetszik hordanék.Ha exbaráttól kaptam akkor is,arra gondolnék hogy végülis olyantól kaptam akit valaha szerettem,az is emlék,ha szép miért kéne megválnom tőle?
2013. máj. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze ez csak egy tárgy, és ha tetszik akkor igen hordanám.
2013. máj. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hordanám a fülbevalót, amit az exemtől kaptam, mert nagyon szép. Az egyetlen bökkenő, hogy már nem fér bele a fülembe, mert összement a lyuk :( Mivel már semmit nem érzek, semmi nem jut eszembe arról a fülbevalóról, csak hogy nagyon tetszik. Persze már 5 éve, hogy szétmentünk. Eleinte jól el is pakoltam, és egyszer bukkantam rá véletlen.
2013. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs az ékszernek érzelmi töltete már a számomra és tetszik, akkor hordanám.
2013. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem is olyan rég írtam ki egy ilyen kérdést, hogy hordjuk vagy ne hordjuk az extől kapott ékszereket.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Itt a kérdés, találsz néhány választ :)

2013. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok mindent kaptam idáig,max.csak egy embertől.Megtartottam,de nem visz rá a lélek hogy hordjam.
2013. máj. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hordok olyat. Zavar a tudat, mintha egy hatalmas súlyt cipelnék magamon.


Az viszont nem zavar, ha valaki, akivel együtt vagyok, az exétől kapott cuccokat is viseli. Így ismertem meg Thierry Mugler Amen-jét, amibe - ha a srácba már nem is - azóta is szerelmes vagyok.

2013. máj. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hordok néha egy extől kapott nyakláncot, mert nagyon szép. Régen minden nap rajtam volt, de most már csak néha. Amúgy sem dobok ki semmit. A másik exem pedig adott 3 kopott pólót, amiket sportolásra használok még mindig. Nem fogom azért eldobni, mert szakítottunk. Most belegondolva, van tőle egy körömlakkom is, de mindegy. Nem róla nosztalgiázom, amikor lilára festem a körmöm.
2013. máj. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hordanám, ha tényleg tetszene. Nekem nem kötődnek az érzéseim a tárgyakkal kapcsolatban emberekhez olyan szinten, hogy már ne bírnám hordani őket, ha megromlana a kapcsolat. De azt is megértem, aki másképp gondolkozik.
2013. máj. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!