Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet ilyen matt körömlakk...

Hol lehet ilyen matt körömlakkokat venni?

Figyelt kérdés

egyszerűen gyönyörűek :)


[link]


[link]


[link]



2013. máj. 21. 20:56
 1/5 mmano88 ***** válasza:
100%

Dm-ben lehet venni mattító fedőlakkot:

[link]

2013. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem a körömlakk matt, hanem külön rákennek egy mattító fedőréteget. Akármelyik drogériában tudsz ilyet venni.
2013. máj. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Én vettem alapból ilyen matt lakkot. A DM-ben. Catrice a márkája.
2013. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Épp matt a körmöm. :D (tudom, fontos infó, bocs. :D)

Lehet kapni többféle mattító fedőlakkot, Rossmannban tuti találsz Miss Sporty-t, ha szerencsés vagy, több helyen láttam most NYC márkájút akciósan (gondolom kifutó termék).

De vannak direkt matt lakkok is, fodrászkellékesekben vagy webshopból vehetsz BYS márkájút, viszonylag olcsó és nagy választékuk van. Nekem jobban bejött, mint a fedőlakkos változat. NYC fedőlakkom van, és sajnos lassan szárad (általában párnanyomos lesz, hiába nem lefekvés előtt kenem fel), hamar kifényesedik, és lepattog tőle a lakk hamarabb, mint amúgy. De persze univerzálisabb megoldás. Krémmánián pl. utánaolvashatsz, melyik fajta vált be másoknak. :)

2013. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért is lettem lepontozva? Azért, mert el tudtam menni a boltba és venni matt lakkot és nem matt fedőlakkot kenek a sima körömlakkra???? Jézusom... Akkor kenegessétek hatvan félével, ha az kényelmesebb.
2013. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!