Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most akkor essek kétségbe? Ó...

Most akkor essek kétségbe? Ó jaj, kicsi a mellem! *reply*

Figyelt kérdés
Annyi ilyen kérdéskiírást látni, hogy az elképesztő! Nem értem, hogy miért kell állandóan "cikinek tartani", "kétségbeesni" hogyha valakinek D-nél kisebb a kosármérete :D Nekem is pici a cicim, 75B, de formás és legalább nem lóg :D barátom oda van értem, és szerintem nem a mellmérete határozza meg a nőt. Jól öltözködöm, hordok push-up melltartót (sokak számára ez is vérciki, biztos fiatalabbak 18 évnél :D), bókokat kapok a nőies alakomra meg az arcomra szal minden oké :D Nem értem a mai társadalmat, vagyis legalábbis a mellméretes elvárásait :D

2013. máj. 22. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Oké köszi.
2013. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek senkit aki kétsége esik ezbmiatt.
2013. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Köszönjük.

De tudod, nem mindenki ilyen szerencsés. Példának okáért én is kis mellű vagy (75B), kicsi, kissé formátlan, de legalább nem lóg. Viszont a csípőm és a hátsóm aránytalanul széles a mellemhez képest, így idétlen alakom van, az arcom se szép. ÉS, ha már itt tartunk, szerelem terén se sikerül semmi, így nincs ki így szeressen.

Szóval ahelyett, hogy úgymond támadsz minket, játszod az értetlent, inkább örülj annak, amit a sorstól kaptál!

2013. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%

Tudod hány embertől hallottam az utóbbi időben, hogy milyen csinos vagyok, jó az alakom, jól nézek ki stb.? Magam sem tudom! Pedig lelkileg kicsit mélyponton vagyok, szóval még csak a kisugárzásom sem az igazi. És senki nem azt mondja, hogy látom, a melledről is fogytál nem csak máshonnan, sőt!

Nekem sincs nagy mellem, de nem is érdekel. Feszes, formás, és mozgás közben sem zavar, akkor meg? :D

Amúgy nekem is 75/B-s, de tökéletesen egyet értek veled.

2013. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jó nektek, nekem meg nagy a mellem de ronda vagyok, hűűha.
2013. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
a kis mell 75Anál kezdődik. A B az teljesen átlagos...
2013. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
most hova sz@rjunk kérdező?:)
2013. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésnek alapból semmi értelme, csak az hogy bizonyítsd mennyire nem tudsz együtt érezni senkivel... persze hogy is tudnál, neked nem pici cicid van hanem átlag női felnőtt méretű melleid. Mert a B kosár az átlagos, normális. Nekem 75/AA van. Na ez pici... bár én sose nyavalygok mert nem zavar, de megértem ha valakit igen. Mert valóban nem a nagy mellektől szép valaki, de azért ha lapos mint egy fiú akkor ettől van aki kevesebbnek érzi magát... szerintem ez érthető, és ez nem olyan dolog ami ellen tenni lehet, max műtéttel, amit én például nagyon ellenzek.
2013. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Smink és kiegészítők kategória. Akkor a cici is kiegészítő?:-D
2013. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

[link]

én ugyanilyen lapos vagyok de még nem estem kétségbe azt hiszem:) pedig szerintem a minimálisnál minimálisabb, 70AA-s melltartót szinte kapni se lehet de nem írtam még ki siránkozós kérdést sem és senki nem mondta még, hogy hiányzana rólam a nagy mell.

2013. máj. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!