Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akik minden nap sminkelik...

Akik minden nap sminkelik magukat! Nem féltek ha egyszer meglát valaki titeket smink nélkül nem fog felismerni?

Figyelt kérdés
Most megyek új iskolàba és nagyon gondolkodom a mindennapi sminkelésen, de félek ha majd egyszer nem lesz mondjuk időm sminkelni elborzasztja a többieket a látvány. Nem gondoltam komoly sminkre csak kis alapozó, spirál, néha szemceruza.

2013. máj. 26. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Színezett hidratáló, korrektor, szempillaspirál, színtelen ajakápoló.

Nincs nagy különbség a sminkelt és a natúr arcom között, eddig még senki sem ijedt meg tőlem.


19/L

2013. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki olyan erősen sminkel, hogy nélküle nem ismerik meg, az rég rossz:) mindenki jobban néz ki egy kis sminkkel, persze nem pandaszemekre gondolok, csak egy természetes sminkre. De ettől még nélküle is megismernek, viszont én speciel sokkal jobban érzem magam benne.

Ne rakj fel olyan erős sminket, hogy ne ismerjenek meg nélküle és akkor nincs gond. Suliba amúgy sem való túl sok vakolat :)

2013. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az elég gyökér, aki nem ismeri meg a másikat smink nélkül. :D

Én szeretek egy alap sminket feldobni. Leginkább a karikás szemem miatt egy kis alapozóval elfedni. Van, hogy már másra nincs időm vagy kedvem. Suliba azért az esetek 90%-ban sminkelem magam, mert egy kis önbizalmat ad, ha szép és egészségesnek néz ki az arcom. Amúgy nagyon fehér vagyok és sokszor megkérdezik, hogy beteg vagyok e, ha nem festem ki magam. Viszont volt már, hogy buliba is nulla festékkel mentem. Még is összejött egy randi. :D Szóval nem érdemes nagy ügyet csinálni belőle.

2013. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ne ismernének meg smink nélkül. Szerintem a legnagyobb különbséget általában a sminkelt és smink nélküli arc között a szemhéjtus teszi, azt meg nem használok. Nekem a sminkelt és sminkeletlen arcom között is csak annyi a különbség, hogy sminkben kevésbé látszanak a bőrhibák (de nem szoktam 100%-osan elfedni a bőröm), és hosszabbak a szempilláim a spiráltól. Szemceruzát ritkán használok, szemhéjpúdert csak natúr színűt. A számra is legtöbbször csak ajakbalzsamot rakok, vagy valami natúr színű rúzst esetleg szájfényt, alkalmakra kicsit rózsaszínesebbet, de nem rikítót.

23/L

2013. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak szempillaspirált használok, elég érdekes lenne, ha valaki nem ismerne fel:D de az egyik osztálytársam minden szünetben felken még pár gramm sminket, és a nap végére már kb a szemöldökéig ér, nagyon undorító, őt a 2 év alatt még sosem láttam nélküle, talán tényleg nem ismerném fel..:|
2013. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sminkelhetsz mindennap, de azért... Jézusom. :D Profi sminkesek tudják csak olyan mértékben megváltoztatni az arcvonásaidat optikailag, hogy ne ismerjenek fel smink nélkül. Elég érdekes lenne, ha mondjuk egy kis alapozó/korrektor, szempillaspirál, szemceruza nélkül nem ismernének fel vagy "elborzadnának". :DDD
2013. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert igazából csak a szememet húzom ki, nem kenek magamra vakolatot. :)
2013. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) megnyugtattatok és igen a nem fog felismerni túlzás, csak arra gondoltam hogy smink nélkül már mások rondának fognak látni
2013. máj. 26. 22:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez az érzés az aktívan sminkelő emberek legnagyobb részében megvan. Sajnos a smink nagyon sok esetben addikciót, azaz függőséget okoz.
2013. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát én nem azért mert beképzelt lennék (tényleg nem jellemző) de szépnek látom magam smink nélkül és mások is, csak valamiért már annyira megszoktam hogy sminkelek hogy eszembe se jut nem csinálni....a bőröm tiszta és elég karakteres az arcom nem hiszem hogy ne ismernének fel.: D szerintem nyugodtan csináld. Ha nem használsz, ilyen alapon alapból is elborzadhatnak: D
2013. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!