Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Véleményeket és tapasztalatoka...

Véleményeket és tapasztalatokat kérnék a garnier bb krémről? Elég fehérbőrű vagyok. Nem tom az nem gond-e?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

én sk jót nem tudok mondani róla...nekem is nagyon fehér a bőröm, a legvilágosabbat vettem belőle, de még az is sötét volt....

ráadásul nekem ragad is az arcom tőle, olyan, mintha folyamatosan izzadnék, csillog is a bőröm....szóval én nem ajánlom

2013. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon világos a bőröm, de nem hófehér. Kipróbáltam őket a boltban és baromi sötétek meg narancssárgák szerintem.
2013. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek szerint én leszek az első, aki jót is mond. :) Én az olajmentes verziót használom, és nagyon szeretem. Nekem is elég fehér a bőröm, a legvilágosabb árnyalat tökéletesen passzol hozzá, szépen hozzáigazodik a bőrszínhez. A fő bőrhibámra is nagyon bevált; nagyon tág pórusú az arcom, de ez szépen elfedte őket, mégsem volt maszkszerű a hatása.

Szóval én ajánlani tudom, legalábbis az olajmenteset, a másikat még nem próbáltam. :)

2013. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!