Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért piros a piercingem körül?

Miért piros a piercingem körül?

Figyelt kérdés
2 hete csináltattam egy monroe piercinget. És amit elősször beraktak (a nagyobb fajta) 1 hétig volt bent de már visszakapta a szám az eredeti alakját, és már nem is volt piros. Ezért vettem egy kisebbet. Fertőtlenítettem, és úgy tettem be. Amúgy műanyag a szára szóval nem gyulladhatott be, de mióta bentvan kb 3 napja végig piros. :S mit tegyek? miért lehet ez? hamar elmúlik? előre is köszi a válaszokat. :)
2009. okt. 7. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl hamar cserélted ki. Még ha gyógyultnak is tűnt, ennyi idő alatt még nem volt az. Max két hét alatt begyógyul, ha minden nap minimum 2x rendesen lefertőtleníted.
2009. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! De akkor most benthagyjam ezt vagy tegyem vissza a legelsőt?
2009. okt. 8. 07:41
 3/5 anonim válasza:
Az is lehet, h túl rövid amit betettél. És igen, hamar cserélted. Meg kéne várnod, mí teljesen meggyógyul a sebed. Nekem orromban van, és nekem is begyulladt, mert rövidet tettem bele.
2009. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne cseréld ki, mert azzal ugyanazt a hatást érnéd el, mint az első cserével, csak lerövidíted a gyógyulási idejét. hagyd szépen benne és fertőtlenítgesd.
2009. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2009. okt. 8. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!