Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ma 1 hónapos a köldök piercing...

Ma 1 hónapos a köldök piercingem! De a lyukaknál piros és hámlik. Mitől van ez és mit tegyek hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

A piercinges azt mondta, hogy ne kenjem semmivel se (a papír amit adtak azon az volt, hogy sós vízbe kell áztatni tisztításkor az ékszert)

köszi a válaszokat


2009. nov. 15. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
már bocsi de elég hülye lehetett a piercinges ha ezt mondta mert nagyon is kenni kell vagy tetránnal vagy betadinnal egy idő után szépen begyógyul és nagyon szép lesz tapasztalat eleinte nekem is mindig piros volt...
2009. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
tudom hogy késői a válaszom de tényleg bolond volt hogy azt mondta hogy ne csinálj vele semmit nekem adod ilyen fújós nemtudom mit és attól jó lett nekem csak két hónap után volt rossz akkor hámlott meg pirosodott gennyedzett meg bevolt dagadva de motmár egész szép de ahhooz nem megyek többet aki csinálta mert a lyukat ahogy átszúrta megszúrta a köldökömet alul sé még az is vérzett utána
2011. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!