Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kerek, nagy szemet hogy lehet...

Kerek, nagy szemet hogy lehet szűkíteni sminkkel?

Figyelt kérdés
Jó, nem olyan nagy, de kerek, valahogy szeretném kicsit oldalirányba nyújtani árnyékolással. Valakinek bevált módszere van esetleg?
2013. jún. 7. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát kicsinyíteni alul felül feketével lehet
2013. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, de ott is van többféle technika, pl. hogy csak félig húzom ki alul, vagy formát illetően is eltérő lehet.
2013. jún. 7. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
A kijjebb húzott, cicás tusvonal pl. működhet. Nagyon világos szemhéjpúdereket meg lehetőleg ne használj egész szemhéjra (max. a belső sarokba, egyharmadra), mert azok nagyítják a szemet pluszban.
2013. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, a világos szemhéjpúder a belső zugban szerinted tud szűkíteni? Mert egyszer kísérleteztem, tettem fel belülre fehéreset, de csak oda és mintha optikailag megnyújtotta volna.
2013. jún. 7. 16:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyítani semmiképpen sem nagyít túlzottan... sztem jó szűkítésre, ha nem ugyanazzal a színnel van kikenve az egész szem. Ráadásul jóval éberebb, frissebb tekintetet ad.
2013. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A szemed végén kicsit hosszabbra húzd ki,meg egy picit vastagabbra, a tetején pedig, ahol a legmagasabb pontja van a szemednek, vékonyabb legyen a vonal.
2013. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja és az alsó vízvonalat is fekete szemceruzával húzd ki, ez kicsit összeszűkíti.
2013. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!