Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fül pierszinget szeretnék...

Fül pierszinget szeretnék csináltatni (ott fenn, porcba) :D nagyon fog fájni? Mennyi idő mulva tudok rá feküdni? Mit csináljak h megfelelően ápoljam?

Figyelt kérdés
eléggé félek és az idő sürget kérlek segitsetek

2013. jún. 10. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van, 2 hónapja csináltattam.Maga a lyukasztás éget egy picit, de annyira nem fáj jobban, mint cimpába.

Hát, az első hónapban rettenetesen fáj, nem bírsz ráfeküdni meg semmi, de most már simán tudok azon az oldalamon is aludni.De ez emberfüggő.Egyik barátnőmnek fél évig fájt, nem bírt az oldalán aludni.Én minden nap 70%-os alkohollal kenegettem, ez fertőtlenítette, és nem lett semmi baja, teljesen meggyógyult(ilyet patikában vehetsz)

2013. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen... és melyik a jobb a lyukasztás vagy a belövés?
2013. jún. 10. 20:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Helixről van szó? Nekem 2 hétig gyógyult és azalatt volt kellemetlen ráfeküdni. Én is alkohollal kezeltem és mindenképp szúrasd!
2013. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen arról...csak az a baj h a szurástol eléggé félek..lövés szóba se jöhet? mi lehet a következménye?
2013. jún. 10. 21:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben porctörés. Hidd el a szúrás nem olyan vészes mint gondolod :) Pár másodperc alatt kész lesz és gyorsabban is gyógyul ha szúratod.
2013. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
huu köszi még nem tudom de ha merem akk szúratom.
2013. jún. 10. 21:26
 7/10 anonim ***** válasza:

Én március végén szúrattam, de tényleg inkább szúrasd..barátnőm lövette és, bár nem tört el a porc, de porckinövése lett. Állítólag szebben is gyógyul, ha szúrják.

Én már a 3.-4. nap rá tudtam egyébként feküdni, de akkor azért méh érzékeny.

Nekem a piercer azt javasolta, hogy Octenisepttel fújjam és tényleg nem volt vele probléma:)

2013. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi. =)
2013. jún. 10. 23:15
 9/10 anonim válasza:

Nekem is van, határozottan szúrasd és ne izgul mert nem annyira vészesen fáj én szinte nem is éreztem és egy pillanat alatt megvan.

Én betadint hígítottam vízzel és azzal kezeltem nekem ezt javasolták ahol megcsináltattam :)

2013. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek ma csináltattam egész jó lett mégegyszer köszi a válaszokat =)
2013. jún. 11. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!