Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkes előtt tehetek alapozót...

Sminkes előtt tehetek alapozót az arcomra, vagy ne?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek sminkeshez, és nem tudom hogy sminkes előtt rakhatok-e alapozót az arcomra, vagy nem szabad? Még nem voltam, most megyek elsőnek.Meg a sminkes le alapozza az arcom ugye?

#sminkes #alapozo #sminkes előtt
2013. jún. 10. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem szabad!De ezt el is szokták mondani,hogy csak tiszta natúr arccal kell menni!Semmi alapozó,semmi púder,semmi korrektor.

Ő úgyis mindent felrak rád! :D

2013. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felesleges tenned,mert lefogja,igen :)
2013. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:))
2013. jún. 10. 14:22
 4/6 anonim ***** válasza:

1: Ha sminkeshez mész, akkor minek fested magad?

2: Igen, azért mész oda, hogy az arcod is lealapozza.

3: Úgy is le fogja mosni, mert nekem is lefertőtlenítette az arcom.

2013. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

attól függ:D én bál előtt mentem sminkeshez nagy reményekkel, elég mitesszeres a bőröm és gondoltam h rászánok egy kis pénzt h nem én csinálom magamnak a sminket hanem egy 'profi'. kb 3 perc volt. annyit csinált h valami ocsmány szar minőségű lila szemhéjpúdert felkent az ujjával, meg kis szempillaspirál meg valami csúnya rúzs. és végzett is. azt hittem lefordulok a székrőlxd

ahogy kiléptem úgy töröltem le azt a mocskot az arcomról és megcsináltam magamnak normálisan. ahogy illik mindent bevetve: primert, alapozót, pirosítót, szemcerkát, tust... stb stb.

azóta megfogadtam h nem megyek többet sminkeshez (esetleg ha lesz kidobásra szánt pénzemxd) ezerszer jobban megcsinálom magamnak:)

reméljük te tényleg profinál jártál:)

2013. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
gyönyörű sminket csinált a csajszi :)még követ is rakott a szemem sarkába, nagyon szép volt:) ügyes volt !
2013. aug. 10. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!