Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen krémet, és alapozót...

Milyen krémet, és alapozót ajánlanátok? (fontos, minél több ötlet, és vélemény kellene)

Figyelt kérdés

A problémáim:


1, vannak az arcomon száraz bőr részek , ahol az alapozó igen csúnyán néz ki,és a végeredmény olyan hatást kelt mintha hámlanék....


2, Viszont vannak olyan részek az arcomon ahol zsíros, iszonyat pattanásos, sebes (ráadásul azt se tudom mitől sebesednek ki... (valami ilyesmi, nem saját kép: [link]

de ennél szokott durvább is lenni.


Először is tudnátok e krémet ajánlani? Mi jó lenne a bőrömre?

Alapozóra pedig én a CC krémre gondoltam(maxfactor), az jó lenne? Vagy alapozó?


Elég fontos eseményre készülök , ahol az egyik "főszereplő" lennék szóval minél hamarabb kéne az ötlet.Valahogy rendbe kéne hozni a bőröm csak nem tudom , hogy ! HELP!


2013. jún. 13. 21:52
 1/1 anonim válasza:
inkább vegyél Garnier BB krémet, ez egy színezett hidratáló krém, nem alapozó, de mégis eltünteti a bőrhibáidat. van direkt zsíros és szárazz bőrre is.. :))
2013. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!