Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek vált be a baba dezodor?...

Kinek vált be a baba dezodor? Hány forint? Lécci minél többen írjatok nagyon nagyon fontos

Figyelt kérdés

15/L vagyok és izzadok és izzadok :S valamelyik nap is a suliban ugybevoltam izzadva ,hogy jelentkezni sem mertem.Most a babát szeretném kiprobálni kinek melyik illat jött be? az érzékeny bőrre? vagy az aloeverás?

ja és hány forint?

ti milyen izzadás gátlót használtok,amit elkezdtetek használni és sokkal jobb lett az eredmény?

pls


2011. máj. 15. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is erősen izzadok, és nekem a baba annyira nem vált be. ezek közül talán legjobb a rexona volt. Egyébként az áruk változó szerintem, nézz be egy drogériába.

+ Van egy gyógyszertárban kapható szer, solutio antisudorica, ez elvileg megszűnteti az izzadást, keress rá neten, és ha érdekel, akkor gyógyszertárban párszáz forint.

2011. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
400 valamennyibe kerül. Szerintem mind2 féle nagyon büdös és nem is hatásos. Nem érdemes megvenni!
2011. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak ez vált be.:D Próbáltam mind kettőt,de az "érzékeny bőrre" sokkal jobb volt.Sztem egy próbát megér.:))
2011. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek,mintha én írtam volna.Ez vált be az összes közül a legjobban.Reggel ha felkelsz zuhanyozz le(este is),de ha ezt nem akarod szokásoddá tenni,legalább mosd meg a hónaljadat szappannal(!).
2011. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!