Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Industrialt szeretnék szúratni...

Industrialt szeretnék szúratni? Tapasztalatok? Jobban fáj a szúrása mint egy egyszerű a porcba? Meg méretek is vannak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen vannak, nekem tegnap szúrták...és igen jobban fájt...ilyen égető érzés volt, és bár én még a köldök piercinget se éreztem-se a helixeimet, ennél azért szorítani kellett a fogamat...főleg hogy mire a felső részét szúrták, addigra elkezdtem érezni az alsót is (nekem egy tűvel szúrták mindkettőt így folyamatosan)...borzasztó volt...aztán amikor betolták az ékszert O.o

Egyébként nem vagyok rosszul levős magas a fájdalom küszöböm, nem estem össze meg semmi...de azóta is ég a furat..>.<

2013. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja első vagyok: igen vannak, a szár hosszt általában úgy mérik, hogy be tudjon dagadni a füled, és ne szoruljon oda az ékszer két vége...

Nekem egy hónap múlva fogják rövidebbre cserélni majd..:)

2013. jún. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban fáj és a legnehezebben gyógyuló piercingek egyike. Az enyém fél évig gyógyult.
2013. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, nem volt annyira vészes. A vérvétel sokkal rosszabb :D Viszont tényleg nehezen gyógyul, de én kicsit fémérzékeny vagyok, sokszor begyulladt, nyilván ez is közrejátszott benne. Sajnos már nincs meg, az egyik golyócskát elvesztettem, és mire vettem volna újat, benőtt :( De tervezem hogy újra megcsináltatom.
2013. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én sem vagyok rosszul lévős típus, szerdán csináltatom, de legalább eltudom képzelni :)
2013. jún. 16. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!