Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű rúzst válasszak?...

Milyen színű rúzst válasszak? (szőke haj + kék szem)

Figyelt kérdés

Szalmaszőke hajam van, zöldeskék szemem, és telt ajkaim. A bőröm alapból nagyon fehér, de gyorsan barnulok. (Még sehol semmi, de már egy árnyalattal sötétebb kell BB-ből is).


A világos árnyalatok sehogy sem mutatnak, amint lesz egy kis nyári színem. :(


19/L



2013. jún. 19. 08:10
 1/5 anonim válasza:
A pinkes, narancsos színek jól állnának neked még barnább bőrnél is főleg hogy szőke a hajad.;D
2013. jún. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a vörös nagyon jól nézne ki bár az lehet hogy egy kicsit extravagáns.
2013. jún. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami nude kéne...nem túl erős narancsos pl, vagy valami rózsaszínes (de nem ez a szinte neon pink, hanem tényleg rózsaszín), vagy pirosas (de nem sötét piros vagy bordó hanem ilyen élénkebb)
2013. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én szőke zöld szemű vagyok, és korall színű rúzst használok. Nagyon jól áll :D Szerintem próbáld ki te is.
2013. jún. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
valami ilyesmi :) [link]
2013. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!