Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek túl korai még...

Szerintetek túl korai még sminkelnem magam 13 évesen? Ha anyajegyet leszedetek az fáj?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim közül már sokan sminkelik magukat, és az évfolyamtársaim meg festetik a hajukat. Ez csak szerintem korai??? Én csak szempillaspirálra és szemceruzára gondoltam. Elég sok anyajegyem van az arcomon. Ha leszedetem, az fáj?

2013. jún. 20. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:

kicsit fáj

szerintem nem gáz, ha az anyjuk kiengedi őket úgy az utcára, törődj inkább a saját dolgoddal.

2013. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Smink: Szerintem korai, igen. Én 14 éves voltam mikor szempillaspirált és szájfényt kezdtem használni. Az utóbbi egy évben használok már szemtust vagy szemhéjpúdert is, valamint néha-néha arcpirosítót és alapozót. Szóval maximum spirál :)


Anyajegy: Igen, fáj egy picit, de abszolút nem vészes, nekem elhiheted. Én nagyon alacsony fájdalomküszöbbel rendelkezem, és mosolyogva bírtam (volna, csak nem mosolyoghattam közben :) ) Megéri leszedetni, én azt mondom.

2013. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Így 20 éven felül azt mondom, hogy korai sminkelned.

De őszintén? Én is ennyi idősen csentem anya készletéből. :)

Főleg a körömlakokat szerettem és a szájfényt (az akkor jött divatba, mikor 14 lettem, addig nem nagyon lehet kapni)

2013. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dianee válasza:
Hát régebben elképzelhetetlen volt h 13-14 éves korban vki sminkelte magát, de sztem egy korrektor és szempillaspirál nem árthat, viszont amint hazaérsz mosd le...Én 14 vagyok és csak korrektort használok a bőrhibák eltüntetésére, de sztem tedd azt, amit én és kérd meg anyukádat h segítsen.
2013. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én 16 évesen kezdtem, most 19 vagyok :)

már bánom h nem kezdtem hamarabb mert így visszatekintve nem sokat adtam magamra. olyan 14re gondolok.

a mai világban már teljesen természetes (sajnos). múltkor beszéltem egy lánnyal, azt hittem vagy 20 éves, és kiderült h 14. ennyit jelent a smink. nem értem miért akar mindenki felnőtt lenni...

2013. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha indokolt, miért ne sminkelhetnél? Ezalatt nem azt kell ám érteni, hogy körbekeni a szemét feketével két centis sávban, vagy vörösre kirúzsozza magát. Ha problémás a bőröd, vagy nagyon karikás a szemed, használhatsz korrektort, miért ne. Esetleg ha szeretnél, szempillaspirált is használhatsz, szemceruzát szerintem még ne, vagy csak nagyon kis mennyiségben. Figyelj rá, hogy azért a jó ízlés keretein belül maradj, illetve ha olyan a sulitok, hogy minimális sminkért is szólnak, akkor ne használj ilyesmit.
2013. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hősmicu válasza:
Egy picit fáj,rólam már szedtek le anyajegyet.;)
2013. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem sok,nálunk is 16 lányból 11 sminkeli magát.Az anyajeggyel szerintam várj.
2013. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!