Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyáron hogyan sminkelitek...

Nyáron hogyan sminkelitek magatok? Hidratáló alapozó?

Figyelt kérdés

Barátnőm mondta, hogy van valami hidratáló, ami olyan, mint az alapozó.

Nagyon ronda a bőröm smink nélkül... Tippek? :)

22L



2013. jún. 20. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
BB krém, vagy CC krém. Ezek színezett hidratálók, amik még fényvédő faktorral is rendelkeznek :)
2013. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amit írsz, az a színezett hidratáló, vagy pedig BB krém. Utóbbinál szinte mindegyik kicsit kifényesedik, de az eddigi legjobb nekem a catrice bb-je volt, 2000 Ft körül van, és 30-as fényvédő van benne.
2013. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Színezett hidratálót használok, Essence Pureskin. Bár ebben nincs fényvédő sajnos. Viszont van sz
2013. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
...színezett fényvédő is, csak az jóval drágább. Gyógyszertárban láttam.
2013. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van BB krémem, ami igazából elég is lenne, mert egységesíti a bőröm, viszont ilyen hőségben ezt sem tudom elviselni, úgyhogy nem nagyon használok semmit. Persze, ha valami alkalom van, akkor igen, bár akkor is minek. Tegnap este bankettünk volt és mivel lett pár pattanásom a szóbeli idején a sok stressztől, gondoltam mégiscsak kéne egy kis BB krém. Nagyon minimális mennyiségű BB krémet vittem fel, a pattikra tettem egy pici korrektort és púderrel fixáltam. Fél óra múlva már úgy izzadtam, mondjuk nem látszott, hogy lefolyt volna, de az sem, hogy rajtam van. :D
2013. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :) :) Sokat segített,
2013. jún. 21. 13:17
 7/10 anonim válasza:
Szerintem alapozó vagy a BB krém.. esetleg, ha tényleg nem tudsz smink nélkül akkor a vízálló szempillaspirált ajánlanám!:)
2013. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én Garnier BB krémet használok és imádom. Simává teszi a bőrőm és isteni az illata...viszont a púdert ajánlom mert nagyon fényesíti a bőrt, de én nem izzadom le :)
2013. jún. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is csúnya a bőrőö, miteszerek meg a pattanásokból megmaradt kis foltocskák is vannak itt-ott, de ebben a melegben max mattítókrém ami szóba jöhet, mert akármi amiben olyan van ami nem szívódik fel szinte megfolytja a bőrödet, én így szoktam érezni.:/ szerintem max a bőrhibákra tegyél korrektort de én még azt is meg szoktam csinálni hogy ha nincs korrektorom akkor oda alapozót teszek, és nem nem lesz foltos mert épphogy egy kicsit csak.
2013. jún. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szabó Krisztike válasza:
Hasonló szituációban vagyok én is.A szóbeli előtt sokat izgultam és kijöttek a pattik,mondom jo teszek rá egy kis Missha perfect cover BB krémet ,amit púderrel fixáltam,meg is lett az eredménye,olyan meleg volt hogy szó szerint folyt le az arcomról az egész.Én azt ajánlom,hogy hagyd a bőröd a lélegezni,mostanában nem sminkeltem magam és úgy veszem észre a bőröm is kezdi meghálálni,mert most nincsen rajta semmi .
2013. jún. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!