Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színűre fessem a...

Milyen színűre fessem a körmömet? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Esküvőre, fekete-ezüst ruhához milyen színűre fessem rövid ovális körmömet?

A táskám is ezüst!


2009. okt. 14. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Sztem a francia köröm mindenhez megy.

Mondjuk én piros köröm párti vagyok:) de az a ruhádtól is függ,h milyen...

2009. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én is a pirosra gondoltam de ehhez menne?
2009. okt. 14. 19:40
 3/9 anonim válasza:
én is franciára gondoltam, és tehetnél a nagy a középső és a kisujjadra körömdiszt, követ ezüstöt a köröm sarkába és dekorlakkot is lehet illatszerben kapni ezüstöset és a kötől húzhatsz 3 kis pipát a köröm közepéig ahogy jol néz ki, szerintem az szép, és mégsem olyan hagyományos.vagy a középső ujjadra középre egy követ és az lenne a virág közepe,megcsinálni a szirmait és a szárát ezüsttel, persze az alap itt is francia ha van kézügyességed sok motivumot rajzolhatsz, probáld ki papiron.
2009. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

19:28-as vagyok

a piros mindenhez megy:) főleg a feketéhez...

de attól is függ,h milyen hosszú ha nagyon hosszú akkor sztem a piros már túl sok,de rövid körmökhöz szépen mutat

2009. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nekem elegánsabb a francia, pláne esküvőre. szép a piros is csak fekete ezüst és piros az már sok
2009. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jajaj, nem lettem okosabb :)

de azért köszi, a lényeg, hogy mindkettő jó, csak azt kell eldöntsem, hogy melyik legyen :)

2009. okt. 14. 21:36
 7/9 anonim ***** válasza:
sima ezüst színűre fesd. :) Az is szép.
2009. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem egyértelműen a francia,a piros nagyon nem való esküvőre. A hétköznapokhoz szép,de egy esküvőre egy kicsit elegánsabb kell,amit a pirosról nem lehet elmondani. Olyat is csinálhatnál,hogy a körmöd bal alsó sarkára teszel egy fehér pöttyöt,és ha egy picit megszáradt a teteje,húzol a pötty közepéből 3-4 csíkot a körmöd közepe felé.Remélem ezzel "okosabb" lettél! :)
2009. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm Nektek!!!!

asszem marad a francia :)

megyek fürdök és közben kitalálok valami szép mintát.

köszike :)

2009. okt. 15. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!