Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok rólam, ha...

Mit gondoltok rólam, ha feketére festem a körmömet?

Figyelt kérdés

nem vagyok depressziós, mégcsak rocker sem, sőt, leginkább lányos, világos ruhákban járok.

15/l


2011. aug. 3. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha lányos vagy akkor azt gondolnám, hogy azért kented feketére, mert tetszik vagy mert divatos akarsz lenni.
2011. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
király, köszönöm :)
2011. aug. 3. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
semmi,mi lenne?és ha én tűzpirosra festem?na? akkor sincs semmi :D
2011. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok, igaz hogy rocker, de én is néha feketére festem, ha éppen úgy tartja kedvem. Gitározok és attól olyan kopottas hatása lesz :D ha engem nem szólnak meg érte, akkor téged sem fognak.

15F

2011. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó vagy ;)
2011. aug. 3. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolnám, azért festetted be, mert tetszik neked a fekete körömlakk :D
2011. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ma egész nap úgy voltam, és a nénik megnéztek...
2011. aug. 4. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:
ha azért fested feketére mert tetszik, akkor mit foglalkozol mások véleményével? ha meg mások véleménye is érdekel, akkor miért a nénik véleményére adsz? :D ők minden lányt megnéznek aki nem szoknyát hord, és minden pasit akinek 1cmnél hosszabb a haja :D te is ilyen leszel annyi idősen, képzeld el.
2011. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!