Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó minőségű színes körömlakk?

Jó minőségű színes körömlakk?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, ami egy rétegben is rendesen lefedi a körmöt, és nem lesz átlátszó egy kicsit sem.

Max 600 forintért?


2013. júl. 7. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy Miss Sporty-m. Kékes zöld a színe és fehér az ecset vége. Sajnos nem tudom a számát megnézni mert lekopott.


Azt nagyon könnyű felvinni és egy rétegben is szép.

2013. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Moyra
2013. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
minden körömlakk két rétegben adja a legszebb színét és a legtökéletesebb fedését, még a több ezer forintos opi vagy orly lakkok is.
2013. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, te mennyiért vetted?

Utolsó válaszoló: De sajnos a DaVinci-nek olyan lakkjai vannak amik kb. 5 rétegben adnak elfogadható színt..

2013. júl. 7. 13:36
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem a Maybelline Colorama jött be, kb 600ft-ért vettem, nagyon meg vagyok vele elégedve :)
2013. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dolli. ***** válasza:
nyc, esetleg essence, egyébként ha maga a szín halvány vagy csillogós, akkor egy rétegben is átlátszó marad.
2013. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
essencet ne, fél órát nem bír ki körmön..
2013. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Régen vettem (még a télen) de azt tudom hogy nem volt olyan drága
2013. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
miss sporty , nyc, (talán még essence de nekem az egészbe lejön a körmömről ), lovley ( ez bírta nkem a legtovább.)
2013. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :)
2013. júl. 13. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!