Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A baba korom óta hordott...

A baba korom óta hordott fülbevalóm, ha kiveszem, mennyi idő alatt nő be a lyuk?

Figyelt kérdés

Egészen baba korom óta szinte folyamatosan bent volt a fülemben a fülbevaló. Most viszont egy két napra (pontosabban 5 napra) kiszeretném venni, úgy hogy közben 5 napig semmi nem lesz a fülemben. Most 18 éves vagyok, tehát már 18 éve benne volt. Nem tudom, hogy van e különbség aközött, aki pl 18 napja visel fülbevalót vagy aki már 18 éve. Az előbbinek hamarabb, az utóbbinak később nől be? És ha így van, akkor ez a kb 5 nap még belefér az időbe, hogy ne nőljön be?


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2013. júl. 9. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nőne be a lyuk.

Nekem baba koromtól 13 éves koromig volt ugyanaz a fülemben. Akkor kivettük. Néha teszek csak bele fülbevalót, volt már olyan sokszor, hogy több hétig, sőt pár hónapig nem volt benne fülbevaló és nem nőtt be.

2013. júl. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aki 18 napja visel annak beforr. Aki 18 eve annak nem. Szoval kiveheted nyugodtan. En 13 eves vagyok es 2eve nem hordok fulbevalot es nem forr be a lyuk.
2013. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor rendben van. Most megnyugodtam azért. :D Köszönöm a válaszaitokat.
2013. júl. 9. 09:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Az már soha nem forr be.
2013. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a lyuk már soha nem fog beforrni. Én 16 évig viseltem fülbevalót majd 6 évig semmit. Most egy éve megint hordok. Nem forrt vissza.
2013. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb 12 éve nincs benne fülbevaló és még nem nőtt be. :)
2013. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem fog. Nagyon kicsi koromba lett kilyukasztva a fülem. /2 év fél évesen kb./


14 évesen olyan helyre jártam el ahol nem nagyon volt szabad fülbevalót hordani mert veszélyes volt. Akkor ki vettem mindig ha odajártam. Kb. ez volt fél évig. /15 éves voltam már akkor/ Utána meg már egyáltalán nem raktam be. /fájt a fülem mikor aludtam és benne volt/ Max eseményekkor van benn bár most ballagáson se volt a fülembe. A lyuk még mindig meg van.

18l

2013. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Apum 18 éves koráig hordott fülbevalót (kb. 1 évig hordta), és most 43 éves.

Valamelyik nap hülyeségből raktam bele neki egy szép, lányos fülbevalót. :DD Szóval nem forr be.

2013. júl. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!