Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 évesen első baba. Ugye nem...

33 évesen első baba. Ugye nem igaz az, h a korom miatt nehezebben fogok tágulni, szülni, és h a medencecsontok sem alakulnak vissza emiatt? Van itt kismama aki ennyi idősen viszonylag könnyen szülte az első babót?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

persze hogy nem igaz,nem kell általánosítani.

Azt viszont le kel írjam Neked,csak h tudd,hogy én 19évesen szültem 2óra alatt(széles csípőm van.

DE sóginőm 31évesen szült,keskeny NAGYON KESKENY csípővel 4óra alatt!!

2010. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nem kell félni .Én 17 évesen szültem a nagy lányom kemény 22 óra alatt.A 2. kislányom 22 évesen csupán 1.5 óra alatt..:DSok sikert és boldog babavárást.
2010. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Én 32 évesen szültem az elsőt,az első fájástól számítva 2 óra múlva meglett a baba.A másodikat 34 évesen,másfél óra alatt,harmadszorra 36 évesen ikreket,1 óra alatt.:))

Én azt mondanám,inkább genetika,h ki hogy szül.

2010. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 33 múltam januárban, akkor szültem első babámat. Eléggé tartottam a szüléstől, egész életemben ettől rettegtem, vajon kibírom-e. Reggel 6-kor mentem be a kórházba 5 perces fájásokkal, még ráértem volna, de inkább kontroll alatt akartam lenni. Tök jól elvoltam a vajúdóban, lassan-lassan tágulgattam, dumálgattunk a csajokkal, kávéházi hangulat:) Aztán a dokim 3-kor úgy döntött, hogy burkot repeszt, innentől nevezném igazán vajúdásnak a fájásokat, de simán bírható volt, hullámokban jött és mindig vége lett:) Mászkálgattam, az utolsó 1,5-2 órában feküdtem csak fel az ágyra, aztán este 8kor meglett a kisfiam:)

Teljesen sima szülés volt, még meg is dicsértek a végén:) Én sokkal rosszabbra számítottam, de mindenki kibírja, nyugi! Voltak nálam sokkal fiatalabbak, akik nem tudták megszülni a babát, semmit sem tágultak, így császározták őket. Szóval szerintem hülyeség a korra fogni a nehéz szülést. Ez tiszta genetika és abszolút emberfüggő, szervezetfüggő. Amit viszont észrevettem kismamtársaimon, hogy a huszonévesek hipp-hopp visszaváltoznak szülés után, könnyebben regenerálódnak, míg a harmincasok kicsit tovább maradnak kengurumamák:)

Szép, könnyű szülést kívánok és remélem életreszóló élmény lesz neked is!

2010. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia én 33 évesen febr ban szültem nagyon nagyon kőnnyen...

Fél 3 kor elfolyt a magzatviz és 7 re meg is eltt a lányom...jól tágultam semmi gond nem volt sőt sikeres gátvédelmem volt nem repedtem nem vágtak.

Nekem nagyon nagy élmény volt már másnap szültem volna...

Jó volt minden és nagyon szép...

Ne félj minden rendben lesz szép kőnnyű szülést Neked.

2010. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja igen első baba volt nekünk is.
2010. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtatok,kicsit megnyugtattatok:)
2010. aug. 31. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!