Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akinek van orrpiercingje, az...

Akinek van orrpiercingje, az légyszi segítsen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát 2 napja csináltattam meg, és eddig nem volt vele semmi baj. De hajnalban felkeltem, és a kis kövecske becsúszott, és vér fedte. Abban a pillanatban lefertőtlenítettem, és felgöngyölt zsepivel kitömtem az orromat, hogy ne tudjon belecsúszni. Azóta így van. Veletek is volt már ilyesmi? Mit csináltatok? Ez ilyen "megszokott" dolog, vagy vissza kéne mennem? És ha visszamegyek mit fognak csinálni?

2013. júl. 12. 10:03
 1/4 anonim válasza:

Menj vissza!


Nekem nem az oromba, hanem a fülembe csúszott be a piercing. A sebészeten szedték ki, és nagyon fájt

2013. júl. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! Várom még a válaszokat!
2013. júl. 12. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:
A köves rész csúszott be a lyukba? Az azért lehet mert vastagabb tűvel szúrták és vékonyabb piercinget tettek bele. Vagy kiveszed negyed-fél órára hogy szűküljön vagy veszel egy vastagabb szárú orrpiercinget. Én az utóbbit tenném.
2013. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnyugodtam! :)))
2013. júl. 12. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!