Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gél-lakkról kérdeznék, milyene...

Gél-lakkról kérdeznék, milyenek a tapasztalataitok, akiknek volt/van?

Figyelt kérdés
Tartós? (ha van alatta zselé) Nem szedi le a körömlakklemosó (pl. lábamról ha lemosom a lakkot)?
2013. júl. 12. 22:34
 1/4 anonim válasza:
Én nagyon szeretem nagyon tartós még szép is nem olyan mint a körömlakk 2-4 hétig bírja nem lesz tőle vékonyabb a körmöd . De nem szedi le a körömlakk lemosó ahoz valami speciális lemosó kell én úgy tudom mert az zselé de amúgy az lenő a körömről szóval nem kell lemosni ha meg kopik akkor menj el műkörmöshöz ő leszedi majd neked :))
2013. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a választ!

És mekkorának kell lennie a körömnek? Vagy a körmös vág belőle előtte?

2013. júl. 12. 23:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szedi le a lemosó, épp ezért reszelik le. Nekem elvékonyította a körmöm, pedig nagyon erős volt. Egy barátnőmnek viszont semmi baja a körmeinek. Szerintem erre mindenki máshogy reagál. Tartósnak nagyon tartós, nekem 4 hétig is bírta, de a lenövés miatt inkább 3 hetente csináltattam.
2013. júl. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem gyengíti a körmöt, csak a béna körmös, aki ész nélkül szétreszeli a körmöt.

Egyébként, ha jòl van megcsinálva, akkor hetekig tartòs, szép. A körmöd hosszàhoz nem kell hozzànyùlnod, majd a körmös intézi.

2013. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!