Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a körömlakk márkáról? Illetve mik a tapasztalataitok? Hogy tetszik ez a szín?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 27. 18:52
 1/8 tetris ***** válasza:
25%
Az Astor egy nagyon jó márka, és jó drága is. Ez a szín csodálatosan szép.
2013. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem jobban tetszene egy matt szürke színben. Ez nem ilyen hamisítvány Astor?? Nekem ez van meg:

[link]

Nem rossz, de a Rimmel jobb :P

2013. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jó, és sajnos nagyon drága! De csodálatos! Nekem nagyon tetszik! :) 22/N
2013. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont lemaradt a lényeg erről a képről..nézegettem egy körmös blogot, és ott találtam ezt a képet. Mivel pont ilyen lakkot vettem nemrég gondoltam megkérdezem, hogy ti hogy álltok hozzá, már ha ismeritek, ugyanis ez nem egy Astor, hanem egy AstoN. :DDD
2013. márc. 27. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem más fajta astor lakkom van, én nagyon szeretem, mert szép élénk a színe és tartós is. Nekem 2 napnál tovább még semmilyen lakk nem tartott ki, ez 5 napig is bírja!

Bár nekem ez a szín nem annyira tetszik.

2013. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csípem az Aston lakkokat, kevés pénzért jó minőség. Van köztük matt finishű és ultra glitteres, mindegyik hozza az elvárt eredményt:).

De ahogy láttam, nem sokan ismerték fel, ezek szerint nincs nagyon elterjedve a köztudatban..

2013. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egykutya. :D Ez a szín nekem így önmagában elég ványadt, tesóm barátnőjének van ilyen szerintem, más lakkon jobban tetszik. :)

Nekem nincs bajom a márkával, megfelelő alap- és fedőlakkal nálam a legtöbb olcsó lakk is bírja 4-5 napig, és egy essie vagy opi sem bírja tovább, szóval szerintem ha tetszik a színe, vedd meg nyugodtan. :) És amennyire rémlik, 3free körömlakk. Na meg amilyen olcsó, ha nem válik be sincs tragédia. :D

2013. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a márka jó,de nekem a színe nem tetszik
2013. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!