Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítség! Mit kezdjek a...

Segítség! Mit kezdjek a szemöldökömmel?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és eddig nem szedtem a szemöldököm,nem olyan dús meg ívelt,de lassan jön a ballagási kép készítés és jól akarok rajta mutatni,meg ha kiszedem,akkor mit fognak a többiek szólni hozzá?Mit tegyek,hogy ne fájjon annyira a kiszedése?Eddig nem szólt meg miatta senki,de engem kezd zavarni,de félek a változástól.Segítsetek kérlek!:) Előre is köszönöm a válaszokat:)
2009. okt. 20. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fordulj kozmetikushoz. Ő szép ívet tud neki adni, anélkül, hogy extra nagy változás történne. Te semmiképp ne állj neki, mert könnyen elronthatod, természetellenes lesz. A kozmetikus ráadásul kevesebb fájdalommal tudja alakítani. És megéri rá áldozni, egy szemöldökszedés nem kerül vagyonokba!
2009. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
3-400 forint :) és szép leszel :) ennyit csak megér, és témnyleg nem lesz elrontva;)
2009. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, és utána tudod magadnak szedni, ha a kozmetikus megcsinálta, mert meglesz az íve/vonala neked meg már csak a körülöttelévő új/kósza szálakat kell kicsipkedned :)
2009. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) megfogadom a tanácsotokat
2009. okt. 20. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Errefelé 600Ft egy szemöldökszedés,nagy különbség!Am ha tényleg alig látszik akkor a fényképkészítésre sztem halványan kicsit(hogy ne legyen természetellenes) rajzoltasd is meg szemöldökceruzával!
2009. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én mindig nagyon féltem, hogy fáj meg minden.. első alkalommal fájt is , de utána teljesen megszoktam nem érzek semmit, szóval ha fájni fog se ijedj meg, a szépségért meg kell szenvedni :D
2009. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!