Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a szemöldökömmel?

Mit kezdjek a szemöldökömmel?

Figyelt kérdés

Talán 12 éves lehettem amikor elöször kiszedtem a szemöldököm...nem tudtam igazán hogy hogyan is kell ezért nem csak az alját de a felsö részét is eléggé megritkítottam :S ebben az a gáz, hogy a mai napig lefele ivel a szemöldököm és nagyon utálom :S Decemberben elterveztem hogy visszanövesztem szilveszterig és akkor majd kiszedem szépre... 1 hónap alatt alig nőtt vissza és már annyira ideges lettem miatta hogy szilveszterkor megint kiszedtem ( fennt is :S )

és most az lenne a kérdésem ha elmegyek kozmetikushoz akkor ö tud valamit kezdeni vele ?


2009. ápr. 21. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
A kozemtikus igen, szerintem menj el majd ő megoldja :)
2009. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne legalább egy fél évig természetesre venni, most úgyis visszajött a divatba a természetes szemöldök.

Csak ott kiszedni, ahol nagyon muszáj.

Aztán a kozmetikus kiszedné formára, amikor már visszanőtt a legtöbb helyen.

Esetleg festesd be vagy majd megrajzolhatod cerkával is. Néha muszáj ezeket, ha magától nem lenne szép formája.


Szerintem kis szemöldökceruzával és kozmetikussal abszolút rendbe lehet hozni.


Menj el egy jó kozmetikushoz és beszéld meg vele is, biztos segít.

2009. ápr. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!