Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Már több mint két hete csinált...

Már több mint két hete csináltattam köldök pc-t és még mindig be van gyulladva. De fertőtlenítem rendesen. Egyszer már volt csak valamiért kijött ki esett. Meddig van álltalába be gyulladva?

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez tök változó, de 2 hét még nem sok, barátnőmnek fél éve van, és még mindig sokszor gyulladt:s
2013. júl. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ most kicsit meg nyugodtam:)
2013. júl. 26. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ha nem múlik el menj vissza vele a piercerhez...de lehet nem bírja azt az ékszert a szervezeted, és ezért lökte ki...ilyenkor egy másik féle ékszer kipróbálása segít...

Mondjuk nekem szerencsére mindent bír a szervezetem, az én köldök piercingem be se gyulladt, csak érzékeny volt, de másfél hét alatt elmúlt ez is, és azóta is minden oké vele...(mondjuk egyszer majdnem kiszakadt, szóval megint gyógyulgatnia kellett)

2013. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hol csináltattad és mennyiért ?? :) én is szeretnék és elvileg szeptemberbe nekem is lesz :))
2013. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!