Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A köldök piercing és az...

A köldök piercing és az agyonfúrt fül nagyon fáj?

Figyelt kérdés

na tehát. most megyek nyolcadikba.. és anyukámmal megbeszéltem hogy valakivel kifúratom a fülem felül és a cimpámnál még vagy 3 lyukat:)

anyukám azt mondta nagyon fog fájni nekem.. :\:\

én nagyon félek most már, tényleg nagyon fog fájni?

a köldök piercing az fáj? és a száj fölé fúrt piercing?

segítsetek minél hamarabb köszönöm



2013. júl. 26. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fáj.De mindenkinek más a fájdalomküszöbe.Lehet neked fájni fog.
2013. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hallod nem akarlak megsérteni de nagyon fiatalka lehetsz ha így állsz hozzá :) Van az az állítás hogy aki vagány akar lenni de fél egy beavatkozástól, az inkább ne tegyen semmit. Legalább a semmittevés nem fog fájni


Se a köldök piercing nem fáj se a fül a szájba sem, hogy ne lehetne kibírni

Amikor nekem tetoválták a lábamat, bejött egy ilyen nagyon kényes csaj hogy neki köldök piercing kéne, meglátta a tűt elkezdett sápadni utána kérte hogy várjanak vele, majd nagy nehezen elkezdték az egész nem volt több 3percnél, és még rendesen meglepődött hogy alig érzett valamit

21/F

2013. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

14 lyuk van csak a bal fülemben, én erre mondanám azt, hogy "agyon van fúrva" :)

simán ki lehet bírni őket. én erre azt mondom mindig: ha valaki nagyon akar valamit akkor a vele járó fájdalom csak egy pillanatnyi kis kellemetlenség.

ha elhatározod, hogy neked ez és ez az ékszer kell, akkor a szúrását alig fogod érezni. az, hogy van benned egy kis feszültség, izgalom ezzel kapcsolatban, az meg természetes.

2013. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én veled egy korú vagyok 6 lyuk van a fülemben és van még egy orr piercingem :) egyik sem fájt :)
2013. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

cimpába nem fáj. a felső (az már porc, szúratni kell és mindenképp szakemberrel csináltasd) fájhat (bár nekem nem volt vészes) , fél év a gyógyulási idő általában. :)


17/L

2013. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!