Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14-16évesek! Milyen színű...

14-16évesek! Milyen színű körömlakkot használtok szívesen?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami szép színű körömlakkot venni,most van átlátszó és gyöngyházfényű,illetve piros csillogós és kék díszítőlakkom.Valami nem brutál szín kellene,mert apukám nem igazán van oda a körömlakkozásokért:D Már azon is kiakadt mikor nyáron a gyöngyházfényűvel kifestettem a körmömet és a tetejét kékkel áthúztam.Pedig szép volt:)

No meg a suliba se szóljanak érte a tanárok.

Ha tudtok linkelni is,azt megköszönném:)

(Színekbe most a kékes,zöldes,türkizes,barackos árnyalatok tetszenek.)

14,5/L


2009. okt. 24. 11:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

piros

fekete

türkiz

lila

sötétpink (magenta)


16/L

2009. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mostanában Pinket használok.:-)
2009. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
pink, piros, lila..
2009. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

[link] Ez szerintem egy elég egyszerű köröm és a legjobb benne hogy szinte korlátlanul lehet a virágok szineit változtatni.

[link]

[link] is nagyon könnyűk és csak azt tom mondani mint az előzőre. Az talán azért felnötesebb.

Igaz nem tudom hogy növeszted e körmöd vagy sem de ezek biztos jól állnának. Ha nem tetszenek akkor itt ge yoldal cim ahol elég sok van igaz vannak brutálok de vannak visszafogottabbak is és max csak a szinekkel variálsz. ^^

2009. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Tegnap vettem egy halványrózsaszín körömlakkot,nagyon szép színe van a körmön:) Meg nővéremmel közösen egy csillogósat.Én tartottam tőle,hogy az sötét,de körmön olyan,mintha átlátszó lakkba lenne csillám és az sem sötét.Szóval még suliba se tudnak érte szólni:))

2009. okt. 27. 09:21
 16/16 anonim ***** válasza:
Nyáron neonzöld,neoncitromsárga,neonrózsaszín és minden egyéb neonszín:D.Suliba/évközbe halvány rózsaszín,halvány lila,natúr csillogós stb. Egyszóval az enyhébb árnyalatok.
2011. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!