Műköröm: igen, nem?

Figyelt kérdés
elgondolkodtam a műkörmön,mert sajnos nincsenek szép körmeim és könnyen törik. viszont én nem vagyok egy műkörmös típusú csaj. mik szólnak a műköröm mellett és ellen? melyik a legjobb fajta, ilyesmi? én nem igazán értek hozzá, köszönöm :)

2013. aug. 2. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Válassz s-es méretű körmöt,mondjuk egyszerű francia festéssel :) Az simán elmegy :)

Ellene: Lapokban fog lejönni a körmöd utána,nem egészséges,mert nem levegőzik a köröm.Legalább 2 hetente el kell járni körmöshöz(helytől függően drága is lehet)

Mellette: Nem kell lakkozni,nem törik le,lehet nyugodtan mosogatni is benne,mert nem ázik le.Nem törik úgy le,mint a körmöd,erősebb.

2013. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a zselés körömnél:)
2013. aug. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A műkörmöt én nem ajánlom. Én sem vagyok egy műkörömös típusú csaj, egyszer volt, de nagyon nem szerettem. Csináltass inkább géllakkot, nekem bevált.
2013. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem többször volt már műkörmöm, és semmi baja nem lett alatta a körömnek, ha pedig elvékonyodik, vagy más baja van az a körmös hibája legtöbbször.

Szerintem az épített zselé a legjobb , de ez személyfüggő.

(van még prcelán, tippes)


A tipes az elég elavult technika, főleg a kezdők használják, és azok akik nem igazán tudnak építeni.

Az anyag fajtája mindegy, mindkettő tartós és szép(ha jól van megcsinálva, de főleg azért én úgy látom inkább zselével dolgoznak)


Előnye: ha jól, igényesen van elkészítve akkor szép, lelehet szokni vele a körömrágásról, esztétikus, mindig ápolt hatást kelt,egységes körömhossz,kényelmes, nem kell foglalkozni vele hetekig(mondjuk azét célszerű néha néha kitakarítani alóla a koszt)...


Hátrány:2-3 hetente célszerű töltetni (a köröm növekedésétől függ) ugye elvékonyodhat alatta (de ehhez legtöbbször köze van a körmösnek, gombásodás (általában ha fellevegősödik, befolyik alá a víz..., de néz utána nyugodtan)


Semmiképpen ne legyen hosszú az első, műköröm max s -es.


Lehet, formáját nézve:

a hagyományosabbak( vagyis amiket neked ajánlok): ovális, kocka, mandula, lekerekített kocka

extrémebb: stilettó( ahogy én nevezem karmok :D), pipe, orosz mandula, edge, gótikus mandula,roof, hybrid (stiledge),finch,fringe... (még van 1-2 , de most csak ez jutott hirtelen eszembe) :)

Írd be a google ba , hogy melyik tetszik a legjobban, de szerintem a KOCKA és a MANDULA a legjobb első műkörömnek, szerintem.

De a gél laknak is utána nézhetsz.

Remélem segítettem! :)

2013. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennyi hülyeséget összeírni!

Semmi nem szól a műköröm ellen, csináltass, ha szeretnél. Megerősíti a saját körmödet, így az szépen meg tud nőni alatta. Nem a műköröm fogja elvékonyítani a körmödet, hanem vagy a körmös, ha szétreszeli, vagy te, ha megunod és lefeszegeted. Ezért fontos a jó szakember kiválasztása, ami nem könnyű. Mindegy, hogy zselé vagy porcelán, különbség csak az elkészítés módjában van, a végeredményen nem látszik. Géllakkot is kérhetsz, de azzal ugye nem lehet hosszabbítani a körmöt, csak a sajátodra festik.

2013. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A köröm elhalt szaru, és a halott dolgok nem lélegeznek, ìgy a köröm se
2013. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Joy Turner ***** válasza:
Így van, a körömnek nem kell lélegeznie! A sok sületlenség amit emberek képesek összehordani az cefet.
2013. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!