Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Próbáltatok magatoknak pc. -t...

Próbáltatok magatoknak pc. -t szúrni, hogyan kezeltétek, nem fertőződött be? A vadhús meg mi miatt keletkezik, hogy kezelhető, esetleg a műtét az egyetlen út?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az orrpiercingemet csináltam fülbelövő pisztollyal. Semmi vadhús nem lett, se semmi fertőzés.
2013. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
porcba nem szúrni kell?:o,minden esetre én szúrni szoktam.
2013. aug. 2. 23:46
 3/5 anonim ***** válasza:

én rengeteget szúrtam magamnak, fertőtlenítőt, tűt és csipeszt is vettem hozzá. vadhús eddig csak két helix piercingemnél jelent meg, amik megfelelő kezelés mellett el is tűntek. csak kell egy jó fertőtlenítő és az nagyban hozzájárul a gyógyuláshoz.

extrém esetekben kell csak műtéti úton eltávolítani vadhúst.

2013. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fülbevalót és orr pc-t, egyik se fertőződött el, viszont az orrom be kellett forrasztani, és még ott van nagyon szépen a nyoma...kénytelen leszek visszatetetni (majd ha elkerülök olyan helyre, ahol hordhatom), mert így iszonyat ronda, szal lehet valamit rosszul csináltam...de egyik se fertőződött el, és nem nőtt vadhús se, meg semmi bajuk nem lett...:D
2013. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én köldök pc-t szúrtam magamnak. Infúziós tűvel, a hasamat csak 3%os hidrogénnel fújtam le előtte. Most lesz egy hónapos, gyönyörűen gyógyul.:) semmi vadhús, semmi fertőzés
2014. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!