Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Folyékony vagy krém állagú...

Folyékony vagy krém állagú alapozót vegyek?

Figyelt kérdés
Sok bőrhiba van az arcomon és azt akarom eltüntetni. Nektek melyik fajta(folyékony v. krém állagú) és márka vált be?

2013. aug. 10. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a folyékonyat szeretem, mert könnyebb felvinni. Viszont a bőrhibákra inkább korrektort ajánlok. Az alapozó csak a tökéletes bőr színének egységesítésére szolgál, nem a hibák elfedésére. Ha csak alapozót teszel fel, az a komolyabb bőrhibák ellen nem segít. (A márkát magadnak kell megtalálnod, függ a bőrtípusodtól, bőrszínedtől.)
2013. aug. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én a krémeset szeretem,nem folyik el annyira könnyen:) De amúgy ehhez ugye púdereset is kell venned hogy ne fénylőd jön az arcod!:)
2013. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!