Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemhéjtus? Milyet vegyek?...

Szemhéjtus? Milyet vegyek? Van pár problémám. Többi lent. : )

Figyelt kérdés

1 éve festem magam tussal. Félévig essence filc szemhéjtust használtam,de amikor egy hidegebb őszi napon felkentem akkor furcsa viszktést éreztem a szememen pont ott ahol a tus egy csíkban fel volt kenve. Amikor haza értem meg is néztem mi viszketett ennyire. Döbbenten figyeltem a tükörbe a szememet és láttam hogy ahol abban a csíkban ahol fel volt kenve a tus ott 3x akkorára dagadt a szemem. Mind a két oldalon. Gondoltam ez csak valami kis allergia. Másnap szintén használtam. Megint. Akkor jöttem rá hogy allergiás vagyok rá. A szemem több napig fel volt dagadva. Nem akart eltűnni és mintha víz lett volna alatta. Könnyeztem ó, viszketett, és amikor ez a duzzadás lement még hámlott is a bőröm. Valószínűleg ödéma Akkor anyukám tanácsára elkezdtem használni sima szem ceruzát. Az jó volt nem volt vele semmi probléma még a színe is szép volt. Fekete. Később megfigyeltem hogy ahogy izzadok a festék feltapad a szemhéjamra. Akkor jött az Astor vízálló. Az is jó volt kevésbé kenődött viszont mivel az izzadság sós ezért az leoldotta. Azóta nem találok olyan tust amit vízálló, és nem gyullad be a szemem tőle. Tudna nekem valaki olyat ajánlani ami az én "problémámra" jó lenne. Hátha ti ügyesebbek vagytok. Köszönöm hogy elolvastad! kérlek segíts! Előre is köszönöm! Sz ára már mindegy csak ne dagadjon fel a szemem mert tegnap megint kipróbáltam egyet és ma cálciummal és kamilla teával kezdtem a reggelt ..:(

Alverde? az milyen van olyan ami nem kenődik egy kicsit se ?



2013. aug. 14. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Használj szemceruzát,aztán rakj rá fekete szemhéjpúdert.Remélem beválik.(Nekem be szokott:) )
2013. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a problémás tusokkal együtt keress fel egy szemészt és egy bőrgyógyászt, valamelyik csak meg tudja találni, melyik összetevőre reagálsz így. Utána már csak annyi a tennivaló, hogy olyat keress, ami nem tartalmazza. Szerintem ez nem játék, hogy csak úgy próbálgasd, melyik nem vág totál készre, meg ez egy drága megoldás, ha több rosszat is találsz.

De ha a céltalan próbálkozás mellett maradsz, mindenképp olyat válassz, ami hypoallergén, bőrgyógyászatilag, szemészetileg tesztelt.

Nekem amúgy kenődés terén az essence zselés tusa vált be, de a márkával való előéleted miatt nem ajánlom jó szívvel.

2013. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:) még valaki valami tanács ? :)
2013. aug. 15. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! jó hogy rád találtam mert nekem van mindeggyik fajtából tusom.(4 van folyós,gél esetes tus,filces,és amit az első válaszoló mondott) nos szerintem ha kicsit többet adsz bele akkor 2300ftért tudsz venni a dm-be egy ilyet: [link]

vízálló,gél tus(maybelline). nagyon jó! kedvencem ez. aztán ha folyósat akarsz akkor ez még olcsó is Dm,nagy Auchanba is tudsz ilyet venni: [link] filces(nem tudok árat mondani régen vettem ,bevált) Yves rocheres : [link] Írj ha tetszenek:)

2013. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
alulról a 2 képet nem engedte linkelni megpróbálok másikat berakni. szóval a folyós (900ft )bocsi ha ezeket sem engedi :(( egyébként kék 4mles vízálló 2.kedvenc : [link] filces: [link] fekete hoss
2013. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
alulról a 2 képet nem engedte linkelni megpróbálok másikat berakni. szóval a folyós (900ft )bocsi ha ezeket sem engedi :(( egyébként kék 4mles vízálló 2.kedvenc : [link] filces: [link] fekete hosszú.
2013. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!