Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tegnap az utcán kaptam ingyen...

Tegnap az utcán kaptam ingyen egy parfümöt fiatal srácoktól "illattesztelésért". Intense pour pink. Woman eau de parfum Ez valódi, minőségi illat?

Figyelt kérdés

Néhány illatot szagoltattak velem, kiválasztottam melyik tetszik.Aztán felajánlották megvételre kedvezményesen, de én most nem akartam parfümöt vásárolni.Aztán saját támogatásukra kértek pár ezer forintot( diákok), ami nem kötelező, de most azt sem tudtam adni.Végül így is -ingyen- megtarthattam a parfümöt.Az érdekelne, hogy ez egy ócska utánzat, bóvli, vagy tényleg egy minőségi illatszer.Tudja valaki? Gyanús, hogy 15000,- Ft az ára, s csak úgy odaadják ingyen.Azt mondta a fiú, hogy külföldön 45000,- Ft-nak megfelelő euró az ára.Kapott még ilyet valaki? Átverés vagy nem?

55 ml, Made in France, Forg. Magnificora

Annyi mindent hamisítanak, ezért is kérdezem.



#ajándék #parfüm #illattesztelés
2013. aug. 17. 11:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

nah most őszintén: valami ami külfödlön 45 ezer ft, te meg megkapod ingyen két idegentől lehet e valós?


amugy spektrumon ment anno egy ilyen műsor átverésekről (a cimét nem tudom) abban volt egy ilyen parfümös esett hogy az asztalon valódi, eredeti parfümök voltak kint, azzal tesztelgettek, ám amikor a vevő vásárolt is, akkor a papirtáskájába már a pult alól hamis parfüm került

2013. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg ingyen kaptad, akkor nem mindegy? örülj neki és kész :)
2013. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Adatokat véletlenül nem adtál meg? Biztos nem a szép kis pofid miatt kaptad. Amúgy szerintem tuti hogy valami olcsó pacsuli. De ha neked tetszik az illata, akkor használd egészséggel.
2013. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Amúgy nem használok parfümöt, illatanyag allergiás vagyok, de ezt nem közöltem a fiúkkal.Ajándékba jó lesz. Csak tudni akartam, hogy bóvlit adok-e, vagy minőségi árut.Nehogy súlyos bőrgyulladást kapjon, aki magára fújja.

Fontos, hogy ne adjunk pénzt ismeretleneknek ismeretlen eredetű árukért; de még az ajándékterméknél sem mindegy a minőség!

2013. aug. 17. 22:01
 5/37 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk a plázában (Miskolc) volt ilyen, pont a mai nap folyamán, egy lány tesztelésre hívott, megszagolgattuk az illatokat, hasonlókat mondtak, meg ha mondtunk Franciaországi nevezetességet, akkor olcsóbban kaptuk a parfümöt. Ez egy promóció, szóval ha nem 1 helyen van ilyen, akkor biztos nem átverés. Mivel még Mo.-ban nem kapható ezért ilyen az ára. Azt nemtudom hogy neked miért adták ingyen, nekem 6000-ért akartak kettőt. Az egyiket megvettem 3 ezerért, mert az tetszett. Úgy vagyok vele, hogy 1-nek jó, boltban már alig kapni 55 ml ennyiért.
2013. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Köszi! Én anyukámnak adtam, örült neki, és használja is.
2013. okt. 8. 23:52
 7/37 anonim válasza:
Szegeden is találkoztam a minap ilyennel (bár már kicsit későn írok..), nekünk is 2-t adtak 6.000 ft-ért, két francia szimbólumért, és egy kis mosolygásért.. :)
2013. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Ugyanígy történt velem is. Csak én nem tudtam venni, ajándékba jött egy.
2013. nov. 1. 13:10
 9/37 anonim válasza:
én tegnap voltam hasonlóan a tescoba ajáloták fel megvételre 3 db ot 9000 ezerért mondtam hogy köszönöm nem élek vele akkor mondták hogy 5000ért is ideadja mondtam hogy anyit sem tudok érte adni így adott egíy darabot 2000ért
2013. nov. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 sárix17 válasza:
Nálam is pont most jártak, szintén örültek annak, hogy mosolyog nekik valaki.. Ez az igazi marketing.... Aztán mondjak két francia nevezetességet... Egy köze nincs franciát mondtam és azt mondta oké enyém a kedvezmény :D meg visszakérdezett hogy mit is mondtam mennyibe kerül majd magyarországon?? És örült hogy tudom...
2013. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!