Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért utálják ennyien az Emokat?

Miért utálják ennyien az Emokat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 13:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%

Mert az emo divat. És utálni azt is divat.

Szóval az sem jobb az emoknál aki utálja őket, épp ugyanolyanok... csak valószínűleg erre még nem jöttek rá.

2009. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
66%

Na hát persze... divat, mi...:DXD

Már a vasalt haj sem divat, tehát az emo patkányok sem azok.

Mert azt hiszik a kis tízenegynéhány évesek, hogy így majd felhívják magukra a figyelmet, közben meg mindenki hülyének nézi őket:D

2009. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
55%

Amiota bejott ez az undorito emo f*szsag a

balckmetalosokat,gothikosokat folyamatosan leemozzak,pedig mi ugyanugy utaljuk oket.Pl ezert utaljuk,mert elegge lealacsonyito pl egy full ienyes blackesnek,ha leemozzak.

2009. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
70%
Én nem vagyok emo sem más.Csak annyi hogy, fekete a körmöm és engem is állandóan emónak mondanak.
2009. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
42%

Én nem utálom őket!Inkább csak szánom azokat akik nem tudják elfogadni ezt a "stílus"-t!Semmivel sem rosszabbak mint egy hippi, rocker,pláza cica...stb.!Szerintem nincs mit utálni rajtuk!Csak ez olyan nagy dolog ,hogy jujjjj most akkor őket minenki közösen utálhatja!áhhh...nem értem!

nah lehet beugatni ^^*

2009. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%
Amíg nem kezdenek el nyafogni a világfájdalomról és a 'cukcsi,édibédi,nyuszpusz' stb. szavakat használni valamint nem dicsekednek a frissenvágott ereikkel semmi bajom nincs velük.Bár egy valamit mégis utálok ebbe az emo őrületbe,goth lány vagyok,és szinte mindenki emonak hisz.Na ettől tényleg fel megy bennem a pumpa. 17/L
2009. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
44%

tegnap 20:07:

stílus? úristen hol élsz te? :|

sz*ros divatg*ci az egész.. köcs*g emosz*rok.. +o(

2009. okt. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
31%
Mert nincs jobb dolguk. Valamit mindig utálni kell, nem? Most épp ez a divatirányzat az, ami soron következik. Remélem jövőre már mást vesznek elő, mert rohadtul unom a sok antiemót, akik szerintem még egy fokkal rosszabbak is, mint az emók. Én egyik táborba se tartozom, csak elég idegesítő tud lenni, amikor beszólnak egy szerencsétlen kis 13 éves lánynak, aki keresi önmagát, és ebben találja meg. Divatembernek divatember, mert ziher hogy nem veszi komolyan, de kinek fáj az, hogy fekete-rózsaszín cuccokat hord és mittudomén, Fall out boyt hallgat?:/ Ennyi erővel a plázabiccseket meg a diszkósakat is lehetne utálni, az én szemembe azok se jobbak...
2009. okt. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
39%
én is emo wagyok bár nem teljesen...ez egy stílus és életforma awagy életérzés,wilágfájdalom.ne utáljatok minket azért mer h mimost emok wagyunk.nemis értem mér kell minket utálni..pl ott wannak a pláza cicák...őket ennyi erőwel mér nem utáljátok?nagyra tartják magukat mégis ugyanolyan emberek mint mi csak sok pénzük wan...ennyih.az a legjobb ha elfogadjuk egymást és kész.az emokat azér utálják mer azt hiszik mindig depisek megh felwágják az erüket meg nem élwezik az életet.<--ez nagyfokú téwedés^^
2009. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nah utolsón látszik,hogy egy divatmajom.Mindent dupla v-vel ír."téwedés mi?ne utáljatok mert mi ilyenek wagyunk.wilágfájdalom"Úristen már ez a divatmajomkodás.
2009. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!