Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barátnőmnek olyan körme van...

Barátnőmnek olyan körme van ami alatt zselé van és nagyon sokáig megvan neki. Mi lehet ennek a körömnek a neve? Ez műköröm?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen ez a zselés műköröm.
2013. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és tartósabb mint a gél-lakk?
2013. aug. 21. 11:32
 3/8 anonim válasza:
Sokkal. A gél lakk néhány hét, a zselé műköröm vagy lenő, vagy le kell reszelni, másképp nem jön le. (ha jól van megcsinálva és te is vigyázol rá)
2013. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és a zselélakk is műköröm?
2013. aug. 21. 11:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, az nem műköröm, hanem tartós lakk.
2013. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem sokáig volt géllakkom, és természetes, hosszú körmeim vannak, úgyhogy volt, hogy 2 hónapig nem mentem körmöshöz :)

Ez biztos, hogy nem jön le magától, ha jól megvan csinálva.


Egyébként olvastam arról, hogy egy réteg erősítő zselét húznak a körömre, aztán az bírja egy jó darabig :) Szerintem erre gondolsz. De miért nem kérded meg tőle? ;)

2013. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már voltam körmösnél, kedden mentem hozzá és megkérdeztem
2013. aug. 29. 17:26
 8/8 anonim ***** válasza:
A zselés köröm az nem műköröm. Azt a saját körmödre csinálják.
2013. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!