Állatimádó kérdése:

Műköröm- Milyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves vagyok és a tizennegyedik születésnapom után szeretnék műkörmöt csináltatni, mert teljes- körömmániában szenvedek.. :'D

Első kérdésem az lenne, hogy szerintetek gáz lenne-e ilyen fiatalon a műköröm?

És minden egyéb érdekelne..

Ára? Mi az a tip?

Porcelán vagy zselés?

Mik az előnyök?



2013. aug. 3. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire korom manias vagy ezeket tudnod kene... akkor mar neten minden kormokrol szolo cuccost vegig bujtal volna.. tudnadbaz arakat stb... de 14 nemtudom.. varj meg 2 evet vele.. 16evesen mar oke
2013. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a szüleid megengedik, és neked tetszik akkor csináltathatsz.

Az ára az változó 2000- egészen 15.000 ig van :)

Érdemes ilyenkor kérdezősködni, (ismerősöktől, barátnőktől akinek van műkörme) ő kivel csináltatta meg van -e vele elégedve..stb (csak hogy képben legyél.

Vagy itt : [link] a műköröm keresőbe rákeresel arra , hogy hol laksz, és hogy a környékeden milyen körmösök vannak akiből válogathatsz (itt a munkáikat is meg tudod nézni)


Az , hogy tipeset, zselét, vagy porcelánt keress azt te tudod keres rá a Google-ban mind a 3 fajtára, hogy neked melyik a legszimpatikusabb.


Előnye: ha jól, igényesen van elkészítve akkor szép, lelehet szokni vele a körömrágásról, esztétikus, mindig ápolt hatást kelt,egységes körömhossz,kényelmes, nem kell foglalkozni vele hetekig(mondjuk azét célszerű néha néha kitakarítani alóla a koszt)...


Meg keress rá még a géllakra is.

De, ha ragaszkodsz a műkörömhöz neked valami ilyet javasolnék:

[link]


[link]


valami ilyesmi nagyon egyszerű mintával,vagy esetleg, kő apró virág:

[link] images/10/usergaleria/13393/pic_13393_328_67f5d0edd270.jpg



De szerintem , a géllakk a legjobb! :)


Remélem segítettem!:)

2013. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves Második!

Köszönöm! Nagyon sokat segítettél.. Igen. Én is valami egyszerűre és ízlésesre gondoltam. (:

Mégegyszer Köszi! (:

2013. aug. 3. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség ennyi idősen ( én is 13 vagyok :) ) de akkor is ezt gondolom.


Az olyasmihez mit szólnál ,hogy zselézett köröm de nem műköröm.


Miért? Mert kevésbé roncsolja a körmöt. :)


Ilyesmi: [link]

2013. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen.. mindenki azt mondta, hogy nagyon roncsolja a körmöm, tehát csak géllakk lesz.. KöszI! (:
2013. aug. 5. 22:19
 6/6 t.n ***** válasza:
Szia! Én mint végzett körmös, azt mondom neked, hogy ha ez a szíved vágya 13 évesen, ám legyen! Végülis körömlakk, vagy zselé...egyik sem természetes. De...nem éri meg a körmeidnek, ha csak egyetlen alkalomra csináltatsz körmöt, mivel a saját körmödet meg kell reszelni (bolyhozni) akár zselé, akár lakkzselé, akár porcelán vagy tip+zselé/porci kerül rá. Ez azt jelenti, hogy a körmöd mindenféleképp vékonyabb lesz. Egy lakkzselétől ugyanannyira "roncsolódik", mint a többi említett technikától. Annyi, hogy olyankor nincs meghosszabbítva, nem olyan vastag. (bár ez a vastagság dolog is körmöstől függ, aki ügyesen dolgozik, annál nem lesz vastag és mű hatású a hosszabbított köröm sem.) Mindenképp előnyös, ha nem szeretsz bíbelődni a körmeiddel, vagy ha olyat szeretnél, amit te nem tudsz megcsinálni, 3 hét garantált szépség. Mindenképp nézz körül, olyan körmöst válassz, aki érti a dolgát, ismert márkákkal dolgozik. Itt nem az olcsó a jó! Menj esetleg olyanhoz, aki indult már valami versenyen. Elképzelhető, hogy nem akarják megcsinálni a körmöd, mert fiatal vagy és senki sem akarja, hogy anyuka vigye vissza a gyerekét, hogy szedjék le a műkörmöt... erre a megoldás egy igazolás, amit a szülő ír a körmösnek, hogy megengedte! Sok sikert!
2013. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!