Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy 15 éves sminkelje magát...

Egy 15 éves sminkelje magát minden nap?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó csak tudom hogy gimiben a lányok nagy része minden napi szinten sminkeli magát és van rajta körömlakk.

1. Ti is ezt csináljátok vagy csináltátok?

2. Mit csináljak majd ha odakerülök hogy ne lógjak ki közülük (én nem szeretném sminkelni magam)?

3. Mit szóltok ehhez?

4. És a körömlakk mi a véleményetek erről?


Légy szíves ne írjatok sértő válaszokat megírhatjátok a véleményeteket de kedvesen és civilizált módon.



2013. aug. 21. 15:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

legyél egyéni! ami azt jelenti:

ha akarod sminkeled magad, ha akarod nem

ha akarod fested a körmöd ha akarod nem

más véleményére sz*r 10 méterről

én lgalább is ilyen voltam


szerintem a körömlakk még belefér, de a műköröm már undorító, érthető, hogy a pubertás korban a lányok sminkelni (tetszeni) akarnak a fiúknak :)

2013. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
Ez nem helyes, hogy 15 évesen már minden tini sminkeli magát. És nem ciki, ha nem fested mindig a körmöd, meg sminkeled magad. Inkább azoknak a lányoknak legyen ciki, akik igy sminkelik magukat...ne félj nem fogsz kilógni a tömegből :)
2013. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 xshorty ***** válasza:
62%

én sminkelem magam mindennap, ha suliba megyek ( jó csak természetesen, mert ha szép bőröm lenne, akkor biztos csak szempillaspirál+szemöldökceruza+ajakápoló/szájfény lenne és talán szem alá korrektor) és hurogjatok le, de nem azért, hogy tetszedjek a fiúknak (nem, nem vagyok leszbikus) hanem mert önbizalomhiányom van smink nélkül a bőröm miatt.:)

szerintem nem fogsz kilógni, ha sminkeled magad, ha nem. ha jól érzed magad a bőrödben minek sminkelni? :) +marad reggel egy csomó időd. :D rajtad kívűl biztos lesznek még olyanok, akik nem sminkelik magukat, ha ez megnyugtat. sminkelni, meg elég akkor elkezdeni (ha elkezded) amikor szükség lesz rá.

2013. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell :) Ha szeretnél körömlakkot vannak élénkebb színűek is, amik nem olyan kihívóak. Ha nem szeretnél sminkelni, akkor nem kell, de egy kis szempillaspirál vagy szájfény is lehet mutatós.
2013. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki visel sminket gimiben. Sok osztálytársam volt, aki alig vagy egyáltalán nem festette magát és úgy is szépek voltak. Én 15 évesen pont a fekete korszakomat éltem, sokszor viseltem pandasminket (csak szemceruzát és korrektort használtam). Van, aki átesik ezen, van, aki nem. Nem szóltam meg soha azt az embert, aki vakolatot pakol az arcára, hát legyen az ő baja, ha később valami problémája adódik ebből.
2013. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

ez butaság nem sminkeli mindenki magát :)

(jó persze sokan..)

1.) körömlakk: az már betegesen a mániám :D van mikor minden nap más színűre festem.Smink :szempillaspirált használok nagyon vékonyan szemceruza töveknél (nem nagyon látszik)

alapozó+púder korrektor (nem minden nap mert nincs mindennap kedvem hajnalban kelni :D ) na meg színes labello..na hát ez a sminkem : D de ez sem mindennapos

!!!!Egy s lényeg hajam tisztességesen nézzen ki ha nincs időm /kedvem /energiám vagy csak szimplán már nem olyan frissen mosott akkor konty


2.) ne sminkeld : D nem fognak emiatt kinézni!

3.) mihez ? hogy nem szeretnéd magad sminkelni ? Megértem macerás

4.) ne kezd el! rá szoksz :D olyan mint a drog


16/l

amúgy hova mész majd? : )

2013. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Nem sminkeli magát minden 15 éves.

Én is csak szempillaspirált használok, de csak a suliba.

Ha nem akarod magad sminkelni nem kell, figyelj arra, hogy ha pl. pattanásos leszel, akkor ne elfedni akard, hanem megelőzni.

körömlakk, bármikor. : )

2013. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

6. válaszoló ha érdekel akkor privibe kérdezd meg légy szíves.


Körömlakkot szeretnék csak nem tudom hogy a szüleim megengedik-e majd. (Most is van de csak sulin kívül.)

Korrektort használok egyedül.

2013. aug. 21. 16:09
 9/27 anonim ***** válasza:
Hat en 16 vagyok de tavaly (es szerintem ez even is) kicsi alapozo + szempillaspiral. Nalunk nem díjazzak a koromlakkot, de mivrl ragom a kormom halvany vagy atlatszoval szoktam kifesteni. Amugy nalunk is vannak olyan lanyok akik nem festik magukat...senki nem "nezi le"oket
2013. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
15 évesen én is sminkeltem magam, de nem ám úgy mint a mai csajok.. Csak szemceruza és spirál. De személy szerint nem néztem le azokat akik nem sminkeltek. Szerintem találd meg a középutat, minimális szemceruza és/vagy spirál. Ennél több nem kell. Körömlakk... a legutolsó dolog amit megnéznek valakin, hogy ki van-e lakkozva a körme! :D
2013. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!